Survivor 96. Bölüm Özeti-97.Bölüm Fragmanı

Survivor 96. Bölüm Özeti-97.Bölüm Fragmanı

3 Haziran 2020 - 22:23

Survivor 2020 tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün Survivor dönüm noktasını yaşıyor. Yeni takımların kurulması survivor'un miladı olacak. Aycan'ın dün elenmesinin ardından, karma takımlar kurulucak. Bakalım hangi yarışmacılar, kimlerle eşleşicek. Karma takımın kurulması oldukça merak edilen konu oldu. Bugün survivorda takımların birleşmesi adına hem ödül oyunu oynandı, hem de yeni birleşecek takımlar için kaptanlık oyunu oynandı. Ve en yüksek skoru yapan son 5 kişi kaptanlık oyunu için birbirleri ile yarıştı. Yunus Emre ile eşleşen Cemalcan 5-0 Yunus Emre'yi yendi. Bugün yarışmacılar bambaşka tempo ile yarışmaya başladılar. Hepsi son süratle parkuru tamamladılar. Bu akşam Konseyde kaptanlar takımlarını tek tek seçti. 

Sercan, Berkan'ı seçerek izleyenleri oldukça şaşırttı. Berkan'ı Gönüllüler'de seven izleyiciler, Berkanın kırmızı takıma geçmesine üzüldü. Cemalcan sevdiği herkesi takımına aldı. Sercan ise biraz daha strateji yaparak takım kurdu. Takımlar kuruldu ve en dikkat çeken sonuç Yunus Emre ile Berkan'ın aynı takımda buluşması oldu. İzleyiciler ünlüler takımının daha güçlü bir takım olduğunu düşünüyor. 

Survivor 2020 97. Bölüm Fragmanı-4 Haziran Perşembe. 

Bu içerik 454 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 97.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

30 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Senenin son pazartesi yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Zuhal topalla sofrada haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü ned..
Devamı >>

28 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Duygu Tapari Haftanın ikinci günü yarışmacısı olan Duygu Tapari 29 yaşında 3 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Karslı hırslı ve aşırı kıskanç olan Duygu hanım tam bir mutfak aşığı. Kayın validesi Esma tapari aslen Ardahanlı baharatsız yemek yemeyen kayın valide gittiği her yere acı ..
Devamı >>

08 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

3.Gün Yarışmacısı Sultan Yurtsever Haftanın üçüncü günü yarışacak olan Sultan hanım 40 yaşında ve 3 çocuk annesi. 16 yıllık evli oldukça da becerikli olan Sultan hanım tek başına bir restoranın işletmesini üstlenmiştir. Kayın valide şehzade yurtsever aslen Çorumlu sürprizlerle dolu olan kayın valid..
Devamı >>

13-17 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

1.Gün Yarışmacısı Neslihan Saykolu Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Neslihan hanım 29 yaşında 6 yıllık ve iki çocuk annesi. Aslen samsunlu olup yarışmaya İstanbul'dan katılmışlar. 6 yıl kayın validesi bile beraber oturmuş. Kayın valide Nigar hanım 55 yaşında aslen ordulu ve iki çocuk annesi 2.Gün Y..
Devamı >>

08 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Turgut Bebek  53 yaşındaki Turgut bey İstanbul'dan yarışmaya katılıyor hobi olarak yemek yapıyor. Restoran açma hayali olan Turgut bey kendini tüm Türkiye'ye ispatlamak için yarışmaya kendisi başvuru yapmış. Eşinin sağlık problemlerinden dolayı restoran hayali erteleyen Turgut be..
Devamı >>

Gelinim Mutfakta 15 Mayıs

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta 15 Mayıs Cuma haftanın finali bölümü ile ekranlara gelecek. Hafta içi her gün saat 13:45'te yayınlanan ve cuma günleri final bölümünde 5 bilezik ödülü veren yarışma programında bugün yine bir yarışmacı hafta boyunca topladığı en yüksek p..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?