Survivor 96. Bölüm Özeti-97.Bölüm Fragmanı

Survivor 96. Bölüm Özeti-97.Bölüm Fragmanı

3 Haziran 2020 - 22:23

Survivor 2020 tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugün Survivor dönüm noktasını yaşıyor. Yeni takımların kurulması survivor'un miladı olacak. Aycan'ın dün elenmesinin ardından, karma takımlar kurulucak. Bakalım hangi yarışmacılar, kimlerle eşleşicek. Karma takımın kurulması oldukça merak edilen konu oldu. Bugün survivorda takımların birleşmesi adına hem ödül oyunu oynandı, hem de yeni birleşecek takımlar için kaptanlık oyunu oynandı. Ve en yüksek skoru yapan son 5 kişi kaptanlık oyunu için birbirleri ile yarıştı. Yunus Emre ile eşleşen Cemalcan 5-0 Yunus Emre'yi yendi. Bugün yarışmacılar bambaşka tempo ile yarışmaya başladılar. Hepsi son süratle parkuru tamamladılar. Bu akşam Konseyde kaptanlar takımlarını tek tek seçti. 

Sercan, Berkan'ı seçerek izleyenleri oldukça şaşırttı. Berkan'ı Gönüllüler'de seven izleyiciler, Berkanın kırmızı takıma geçmesine üzüldü. Cemalcan sevdiği herkesi takımına aldı. Sercan ise biraz daha strateji yaparak takım kurdu. Takımlar kuruldu ve en dikkat çeken sonuç Yunus Emre ile Berkan'ın aynı takımda buluşması oldu. İzleyiciler ünlüler takımının daha güçlü bir takım olduğunu düşünüyor. 

Survivor 2020 97. Bölüm Fragmanı-4 Haziran Perşembe. 

Bu içerik 595 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 97.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

Evde Ramazan Pidesi Nasıl Yapılır?

Ramazan ayının gelmesi ile bir çok insan evde ramazan pidesinin tarifini internette arar oldu. Ülkemizde yaşanan virüs salgını sonrası insanlarımız hastalanmamak için evde kalmayı tercih ediyor. Gıda hazırlıkları yapılıp evde karantinada kalınan bu süreçte insanlar dışardan yemek tüketimini oldukça ..
Devamı >>

19 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacısı Ayşe Gürz 30 yaşında olan Ayşe hanım daha henüz 3 aylık evli. Heyecanlı ve duygusal bir yapıya sahip. Kayın valide Ayşe Gürz pastacı olan Ayşe hanım ayrıca ressamda. Kurallara uyan ve tüm işlerini sistemli bir şekilde yönetir. Tam bir taktik  uzmanı olan Ayşe hanım gelinine çok g..
Devamı >>

27 Nisan-1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada'da yepyeni bir hafta heyecanı bizi bekliyor. Geçtiğimiz hafta birbirinden hararetli tartışmaların geçtiği bölümlerde bizleri bu hafta neler bekliyor? Her hafta yaşanan puanlamadaki adaletsizlikler geçtiğimiz haftada tekrar yaşandı. 21 Nisan günü yarışan Dilek Büke ve Kayınvali..
Devamı >>

1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Haftanın final günü yarışması geldi. Geçtiğimiz dört gün boyunca 4 yarışmacı yarıştıktan sonra son günün yarışmacısı Şeyma Esen final akşamı yemeklerini kayınvalidelere sunacak. Hareketli bir hafta geçirdiğimiz Zuhal Topal'la Sofrada da ilk gün yine olay olmuştu. İlk gün yarışan yarışmacının düşük p..
Devamı >>

31 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 27-31 Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gelec..
Devamı >>

23 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

4.Gün Yarışmacısı Jemal Kazanova  Haftanın dördüncü günü yarışmacısı Jemal Kazanova 32 yaşında ve 7 aylık nişanlı. Türkmenistanlı. Dediği dedik inatçı ve kararlı. Kayın valide Şengül hanım Trabzonlu acı sever softa da acıyı eksik etmiyor. Yakında düğün var 15 bin tl yi bırakmayız diyorlar. MENÜSÜ; ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?