Survivor 97. Bölüm Özeti-98.Bölüm Fragmanı

Survivor 97. Bölüm Özeti-98.Bölüm Fragmanı

4 Haziran 2020 - 21:19

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde ilerlemeye devam ediiyor. Her hafa her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Bugün büyük bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımı birbirinden özel yemeklerle, büyük bir eğlence bekliyor. İki takımda yarışmaya hırslı bir şekilde başladı. Her yarışmacının hız performansı birbirinden iyi. 

Survivor 2020 98. Bölüm Fragmanı-5 Haziran Cuma

 

 

Ünlüler de Sercan strateji yaparak güçlü isimleri topladı. Cemalcan ise tamamen kalbiyle hareket ederek sadece sevdiği insanı topladı. Bugün güzel bir ödül oyunu oynandı ve mükemmel bir çabanın ardından kazanan takım 10-5'lik skorla Ünlüler takımı oldu.Ünlüler harika yemek eğlencenin ardındani, Gönüllüler de adalarında dinlendikten sonra Alat Bakalım oyunu oynamak üzere oyun alanına gittiler. Ünlüler harika yemek eğlencenin ardındani, Gönüllüler de adalarında dinlendikten sonra Alat Bakalım oyunu oynamak üzere oyun alanına gittiler. Survivor'un klasiği haline gelen Anlat Bakalım oyunu yarışmacıların en sevdiği oyun haline geldi.  

Bu içerik 398 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 98.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

20 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda Sayan  ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü..
Devamı >>

Survivor 102. Bölüm Özeti-103.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. 2 gün önce dokunulmazlık oyunu oynanmıştı v..
Devamı >>

2-6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 29 puan alarak büyük ödülün sahibi Cemile hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu..
Devamı >>

10 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 06-10  Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gele..
Devamı >>

30 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

4.Gün Yarışmacısı Seyhan Çelik Haftanın dördüncü günü yarışmacısı Seyhan hanım evli ve üç çocuk annesi. Elinin lezzetine güveniyor. eşi ve çocukları kendisinden başka birinin yaptığı yemekle doymaz. aşırı hırslı ve iddialı olan Seyhan büyük ödülü almaya gelmiş. MENÜSÜ; Çorba: Köfteli yoğurt çorbas..
Devamı >>

18 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Ramazan Ayı'nın son haftasına girilirken haftanın ilk günü Arda'nın Ramazan Mutfağı'nda bugün hangi yemekler var? Pazar günleri haricinde haftanın her günü yayında olan programda bugün birbirinden lezzetli tarifler bizi bekliyor. Arda'nın Ramazan Mutfağı 47. Bölümde izleyenleri güzel yemeklerin oldu..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?