Survivor 97. Bölüm Özeti-98.Bölüm Fragmanı

Survivor 97. Bölüm Özeti-98.Bölüm Fragmanı

4 Haziran 2020 - 21:19

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde ilerlemeye devam ediiyor. Her hafa her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Bugün büyük bir ödül oyunu oynandı. Kazanan takımı birbirinden özel yemeklerle, büyük bir eğlence bekliyor. İki takımda yarışmaya hırslı bir şekilde başladı. Her yarışmacının hız performansı birbirinden iyi. 

Survivor 2020 98. Bölüm Fragmanı-5 Haziran Cuma

 

 

Ünlüler de Sercan strateji yaparak güçlü isimleri topladı. Cemalcan ise tamamen kalbiyle hareket ederek sadece sevdiği insanı topladı. Bugün güzel bir ödül oyunu oynandı ve mükemmel bir çabanın ardından kazanan takım 10-5'lik skorla Ünlüler takımı oldu.Ünlüler harika yemek eğlencenin ardındani, Gönüllüler de adalarında dinlendikten sonra Alat Bakalım oyunu oynamak üzere oyun alanına gittiler. Ünlüler harika yemek eğlencenin ardındani, Gönüllüler de adalarında dinlendikten sonra Alat Bakalım oyunu oynamak üzere oyun alanına gittiler. Survivor'un klasiği haline gelen Anlat Bakalım oyunu yarışmacıların en sevdiği oyun haline geldi.  

Bu içerik 281 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 98.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

Survivor 92. Bölüm Özeti-93.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 finale doğru ilerlerken tüm heyecanıyla devam ediyor. Bugun survivor'da yarışmacıların kaderini etkileyecek dokunulmazlık oyunu oynandı. Oldukça heyecanlı ve farklı bir parkurda yarışılan yarış izleyicilerin nefeslerini kesti. Ünlüler performans olarak oldukça iyi ilerliyor. 4 kişi kal..
Devamı >>

9-13 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 36 puan alarak büyük ödülün sahibi Sultan hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu..
Devamı >>

06 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz Final Günü

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 02-06 Mart haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

24 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Aslanoğlu İkinci gün yarışmacısı olan Büşra hanım 25 yaşında. 3,5 yıllık evli olan Büşra hanımın bir çocuğu var. Memleketi Van Profesyonel aşçı olan Büşra hanım diğer gelinlerden önde olduğunu söylüyor. Kafasına koyduğunu yapan bir yapıya sahip. Rüyasında Zuhal topalla sofr..
Devamı >>

Survivor 105. Bölüm Özeti-106.Bölüm Fragmanı

Survivor 2020 çeyrek finale doğru heyecanlı bir şekilde adım adım ilerlemeye devam ediiyor. Her hafta her gün yayınlanan survivor izleyicileri ekrana kitlemeyi başarıyor. Milyonların izlediği survivor 2020 yeni takımların birleşmesiyle daha da heyecanlı bir hal almaya başladı. Takımlar ikinci kez de..
Devamı >>

6-10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. haftanın  yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor?  Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda sayan ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü nedir..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?