Survivor 99. Bölüm Özeti-100.Bölüm Fragmanı

Survivor 99. Bölüm Özeti-100.Bölüm Fragmanı

6 Haziran 2020 - 22:09

Survivor 2020 tüm heyecanıyla çeyrek finale hızla ilerliyor. Reyting rekorları kıran Survivor 2020 bu sene milyonlar tarafından kaçırılmadan seyrediliyor. Her hafta ödül oyunları, dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Dün önemli bir bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Ve birseysel dokunulmazlık sembolünü kazanan isim Elif oldu. Bugün ise harika bir yemek ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Artık hızlı elenmeler başlayan survivor'da heyecan dorukta. Her iki takımda oyunun ortalarına kadar berabere ilerlediler. Her yarışmacı birbirinden iyi performans sergiledi. Nefes kesen mücadelenin ardından dokunulmazlık oyununu kazanan takım Ünlüler oldu. Oyun bittikten sonra Sercan ve Evrim arasında tartışma yaşandı. Ünlüler takımının hal tavrı, ve gönüllüleri kışkırtmak için kullandıkları cümleler izleyiciler tarafından tepki ile karşılandı. Bu akşam mavi takımın konseyi vardı. Birinci gitme adayı Gönüllüler takımından bir kişi olacak. Geriye  kalan 3 dokunulmazlık oyunu daha var. Konseyde oyun esnasında Ünlüler ve Gönüllüler arasında yaşanan tebrikleşip, tebrikleşmeme konusu ele alındı. Gönüllüler takımı Ünlüler takımı ile artık eskisi kadar konuşmayacağını dile getirdi. 

Survivor 2020 100. Bölüm Fragmanı

 

Bu içerik 150 kez görüntülendi.

survivor 2020
acunn.com survivor 2020
acunn
survivor 99.bölüm
survivor sms oylaması

Dikkatinizi Çekebilir

25 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

3. Gün Yarışmacısı Göksu Ekinci      MENÜSÜ; Çorba: Yayla çorbası Ara sıcak: Fırında patates mücveri Salata: Mevsim salata Ana yemek:  Sebzeli et sote Pilav: Şehriyeli pirinç pilavı Tatlı: Revani ( dondurma eşiliğinde) PUANLAR: Uygar: 2 Nuray: 1 Ümit: 2 Asuman: 3 Seda Sayan İle Yemekteyiz Canlı Yay..
Devamı >>

27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

5. Gün Yarışmacısı Aslıhan Günay Final günü yarışacak olan Aslıhan hanım 23 yaşında ve 1,5 yıllık evli seçici ve bilgili yapıya sahip olan Aslıhan oldukça da cesur birisi. Aslen Gümüşhaneli olan gelin mutfakta maharetlerini göstermeye geliyor. Kayın valide Birgül hanım haksızlığa asla tahammül edem..
Devamı >>

27 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 23-27  Aralık haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya ge..
Devamı >>

04 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

      3.Gün Yarışmacısı-Nejla Özdemir Nejla hanım 34 yaşında ve ikiz kız çocuklarına sahip. Bulgaristan göçmeni olan Nejla hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Boş zamanlarında daha çok kızlarıyla vakit geçiren Nejla hanım kızlarıyla çeşitli aktiviteler yapmaya bayılıyor. Eleştirilere açık ..
Devamı >>

18 Mayıs Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta'da bu hafta yeni bir yarışmacı heyecanı başlıyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı programda 4 gelin ve kayınvalide çifti hafta boyunca birbirleriyle yarışıyor ve haftasonu bir gelin kayınvalide çifti elenerek yarışmaya veda ediyor. Program her gün yarışmacılardan kazanan bir çift..
Devamı >>

03 Mart Zuhal Topal'la Sofrada

Kübra hanım 21 yaşında ve 6,5 aylık evli. Çiçeği burnunda gelin olan Kübra Hanım aslen Yozgat'lı. Kayınvalide Nezaket hanım tereyağının olmazsa olmaz olduğunu belirtyor. İnternet yemeklerinden hiç haz etmeyen Nezaket hanım yarışmanın kazananının kendisi olduğunu söylüyor.   MENÜSÜ; Çorba:Tavuklu ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?