Zuhal Topal'la Yemekteyiz 11 Eylül - 15 Eylül haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 11 Eylül - 15 Eylül haftasının finali! Kim kazandı, hangi yarışmacı kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın finalini kim kazandı? Hangi yarışmacı kaç puan aldı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? soruları sıklıkla sorulmaya başlandı. 11-15 Eylül haftasının kazananı belli oldu.

Zuhal Topal'ın da puanlarını açıklamasıyla 75 bin TL'lik büyük ödül sahibini buldu.Zuhal Topal'la Yemekteyiz, ünlü Türk sunucu ve oyuncu Zuhal Topal'ın sunumuyla ekranlara gelen popüler bir yemek yarışmasıdır.

Yarışma, hafta içi her gün, beş yarışmacının sırayla programa ait bir villada birbirlerini ağırlamalarını, birbirinden renkli ve eğlenceli akşam yemeklerini konu alır. Yarışmacılar, hem yemek yapma becerilerini hem de ev sahipliği yeteneklerini sergileyerek diğer katılımcılardan puan almayı hedeflerler. Haftanın sonunda en yüksek puanı toplayan yarışmacı büyük ödülün sahibi olur.

Tüm hafta boyunca yapılan oylama sonrasında bu hafanın sonuncusu Tuana oluyor. Verilen tüm puanlar sonrasında Betül 4. olarak haftayı tamamlıyor. Müzeyyen ve Bora 3.'lüğü paylaştılar. Haftanın kazananı ve 75 bin TL kazanan Akın Yakak oluyor.

Zuhal Topal'ın puanlarıyla birlikte puan tablosu;

Müzeyyen Uğur Kama 26 Puan ( Zuhal Topal'ın puanı 6 puan)

Bora Kadem 26 Puan ( Zuhal Topal'ın puanı 6 puan)

Akın Yakak 27 puan  ( Zuhal Topal'ın puanı 6 puan)

Betül Koçhan 25 puan ( Zuhal Topal'ın puanı 6 puan)

Tuana Tokmak 21 puan ( Zuhal Topal'ın puanı 5 puan)

 

15 Eylül 2023 19:38:39 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.