Zuhal Topal'la Yemekteyiz Akın Yakak Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Akın Yakak Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

13 Eylül Çarşamba günü yarışacak olan Akın Yakak kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 433. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Akın Yakak instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Akın Yakak instagram adresi : @akinyakakofficial

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Akın Yakak Kimdir?

1988 yılından doğan Akın Yakak İzmirli, evli ve 2 çocuk babası. Çocukluğundan beri sporcu olan yarışmacı personal trainer (kişisel antröner) mesleğiyle uğraşıyor. Rakiplerinin yorumlarıyla puanlarının birbirini tutmadığını söyleyen yarışmacı kendi gününde iddilaı oludğunu ve yüksek puanlar alacağını söylüyor. Tüm yarışmacılardan daha lezzetli ve kaliteli yemekler yapacağını söyleyen Akın hak ettiği puanları almazsa masada savaş çıkaracağını söylüyor.

Akın Yakak Menüsü:

Bruschetta, Kabak Tarator

Füme Etli Galeta Parmaklar

Şato Bonfile

Mangalda Köz Sebzeler

Sebzeli Arpa Şehriyeli Pilav

Peynirli Roka Salatası

Nevzine Tatlısı

Akın Yakak Kaç Puan aldı?

Müzeyyen Uğur Kama   5 puan
Bora Kadem                 6 puan
Betül Koçan                 5 puan
Tuana Tokmak              5 puan


Akın Yakak toplamda 21 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

11 Eylül 2023 16:17:15 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.