Zuhal Topal'la Yemekteyiz Eliza Tekin Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Eliza Tekin Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

6 Eylül Çarşamba günü yarışacak olan Eliza Tekin kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 428. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Lezzet ve rekabetin adresi, televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Eliza Tekin'nün instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı.Eliza Tekin'nün instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Eliza Tekin Kimdir?

Doğma büyüme Eskişehir'li olan yarışmacı bekar. 48 yaşında olan yarışmacı aslen Kütahya'lı. 2 yıldır müzik sektöründe boy gösteren yarışmacı sesiyle ve el lezzetiyle rakiplerini zorlayacak gibi gözüküyor. 11 yaşından beri mutfakta olduğunu ifade eden yarışmacı hamur işlerinde maharetli, olduğunu söylüyor. Yarışma konusunda bir hayli iddialı olan Eliza Hanım 75 bin TL'lik ödülü kimseye kaptırmayacağını söylüyor.

Eliza Tekin'in Menüsü:

Kalem Böreği, Acuka, Haydari ve Mor Lahana Mezesi

El Açması Kütahya Kulak Mantısı

Fırında Somon Balığı

Fırında Patates

Roka Salatası

Bisküvili Meyveli Kup

 

Eliza Tekin Kaç Puan aldı?

Hüseyin  2 puan
Safiye    2 puan
Murat    3  puan
Özen     1 puan


Eliza Tekin toplamda 8 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

05 Eylül 2023 07:32:00 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.