Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gonca Altan Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gonca Altan Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

28 Ağustos Pazartesi günü yarışacak olan Gonca Altan kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 421. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. 

Yemekteyiz yarışmacısı Gonca Altan'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı.Gonca Altan'ın instagram adresi : goncaltnn buradan takip edebilirsiniz.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gonca Altan Kimdir?

Televizyonun en sevilen yemek yarışmalarından Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni sezonu büyük bir heyecanla başladı. 2023-2024 sezonunun ilk haftasında pazartesi günü yarışacak olan Gonca Altan'ın hayatı, hikayesi ve tutkularıyla ilgili merak edilenleri bu yazıda bulacaksınız.

Gonca Altan, 28 yaşında genç ve enerjik bir yarışmacı. Aslen Makedonya göçmeni olan Altan, Türkiye'nin sıcak şehirlerinden Adana'da büyümüş. Hayatının büyük bir bölümünü Adana'da geçiren Altan, üniversite eğitimini yavru vatan Kıbrıs'ta turizm okuyarak tamamlamış. Eğitimi boyunca edindiği bilgilerle seyahat sektöründe birçok başarıya imza atmıştır. 2015 yılından bu yana Kıbrıs'ta yaşayan yarışmacı radikal bir karar alarak bu yıl İstanbul'a taşınmış.

Gonca Altan, eğitiminin yanı sıra e-ticaretle de ilgileniyor. Dinamik ve değişken e-ticaret dünyasında kendine sağlam bir yer edinmeyi başaran Altan, bu alandaki deneyimlerini ve başarılarını sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Oğlak burcu olan Gonca Altan, kararlı, disiplinli ve hırslı yapısıyla tanınıyor. Kendi deyimiyle gezmeyi çok sevdiğini belirten Altan, seyahat etmeyi, yeni kültürlerle tanışmayı ve farklı mutfakları denemeyi çok seviyor. Aynı zamanda bir köpeğe sahip olan Gonca Altan, hayvanları çok sevdiğini ve köpeğiyle uzun yürüyüşlere çıkmaktan büyük keyif aldığını belirtiyor.

Bu yazımızda Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının 2023-2024 sezonunun ilk haftasında pazartesi günü yarışacak olan Gonca Altan'ı yakından tanıdık. Yarışmanın diğer günlerinde yarışacak olan diğer yarışmacıları ve onların hikayelerini de ilerleyen yazılarımızda bulabilirsiniz.

Gonca Altan'ın Menüsü:

El Açması Yüksük Çorbası

Etli Kuru Dolma

Etli Sarma

Mücver

Beğendi Kebabı

Kaşık Salata

Profiterol

Gonca Altan Kaç Puan aldı?

Kübra - 6 puan
Hakan - 5 puan
Serap - 4 puan
Berke - 4 puan

Gonca Altan toplamda 19 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

28 Ağustos 2023 10:06:26 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.