Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kübra Alış Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kübra Alış Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

1 Eylül Cuma günü yarışacak olan Kübra Alış kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 425. yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. 

Yemekteyiz yarışmacısı Kübra Alış'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Kübra Alış'ın instagram adresi serap_cinar34

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kübra Alış Kimdir?

Kızılcık Şerbeti oyuncusu Nursema karakterine bir hayli benzeyen yarışmacı sıklıkla Kübra Alış kimdir sorusunu sorduruyor.

Milyonların takip ettiği programın bu haftaki yarışmacılarından Kübra Alış, fragmandaki yorumlarıyla şimdiden gündemde. Günün yarışmacısı Gonca ile yaşadığı anlaşmazlıklarla ön plana çıkıyor. Üç yıllık mutlu bir evliliği bulunan Kübra, Alihan isimli bir oğlunun annesi. Sosyal medya üzerinde aktif bir profil ile takipçileriyle buluşuyor. Instagram'dan @kubralsaydin kullanıcı adıyla paylaşımlarını sürdürüyor.

Kübra Alış'ın Menüsü:

 

Kübra Alış Kaç Puan aldı?

Serap -  puan
Hakan -  puan
Berke -  puan
Gonca -  puan

Kübra Alış toplamda  puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

29 Ağustos 2023 14:19:18 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.