Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Yemekteyiz 2023-2024 sezonu ne zaman ekranlara gelecek

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Yemekteyiz 2023-2024 sezonu ne zaman ekranlara gelecek

TV8 kanalının gündüz kuşağında en çok izlenen yarışma programı olan Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının büyük ödülü ne kadar oldu? soruları yarışmayı takip edenler tarafından sıklıkla sorulamya başlandı. 

Bu sezon büyük ödül 75 bin TL olarak dağıtılacak ve haftanın kazanan yarışmacısı büyük ödülün sahibi olacak. Ödül bu kadar büyük olunca yarışmadaki stres ve kavgalarda bir o kadar büyük olacak gibi gözüküyor. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının yeni seszonda ne zaman ekranlara geleceği net olarak söylenmedi fakat kısa zaman sonra yeni sezona merhaba demesi bekleniyor.

Acun Ilıcalı'ya ait olan TV8 kanalında yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı hız kesmeden devam ediyor. Birçok yarışmacıyı ağırlayan program oldukça çekişmeli geçerken aynı zamanda farklı tatları da izleyiciyle buluşturuyor. Programın sunuculuğunu Zuhal Topal üstlenirken farklı tarzlardaki yarışmacılarla izleyiciye eğlenceli saatler vaat ediyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Formatı

Farklı yörelerden beş kişiyi bir araya getiren yarışmanın formatı oldukça eğlenceli. Beş yarışmacı hafta içi her gün sırayla yarışarak yemekteyiz programında kendi seçtikleri menüyü hazırlıyor. Yarışmacıların her biri yemekleri tadıp daha sonrasındaysa puanlama gerçekleştiriyor. Zuhal Topal'ın da puanlama yaptığı yarışmada en yüksek puanı alan yarışmacı birinci seçilerek büyük ödülü kazanıyor.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Programı Yayın Saatleri

Pazartesi günü başlayan yarışma cuma günü puanlamanın yapılması ve birincinin seçilmesiyle sonlanıyor. Saat 16.00'da başlayan program bütün heyecanıyla izleyicilerin bütün ilgisini üzerine topluyor. Özellikle ev hanımlarının oldukça ilgisini çeken program yemekteyiz izle seçenekleriyle canlı yayın olarak internet üzerinden de izleyicilere sunuluyor.

Yemekteyiz Programı Sunucusu Kimdir?

Kariyerine modellik ile başlayan güzel sunucu 47 yaşındadır. 1976 yılında İstanbul'da doğmuştur. Özellikle evlilik programlarıyla tanınmıştır. 1990'ların sonunda ve 2000'lerin başında birçok televizyon reklamında yer aldıktan sonra modellik kariyerine atıldı. Türkiye Güzellik Kraliçesi seçilmesinin ardından birçok televizyon programında sunuculuk yapmaya başladı.

Özellikle Zuhal Topal'la adlı evlilik programıyla tanındı. Bu programda bekar bireyler birbiriyle tanıştırılarak evlenmeleri amaçlanıyordu. Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı bu tür programlar bazen eleştirilere maruz kalmış olsa da büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilmiştir.

Topal, sunuculuk kariyerinin yanı sıra bazı televizyon dizilerinde de oyunculuk yapmıştır. Ancak en bilinen yönü sunuculuk kariyeridir.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Programı Son Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı heyecanlı bölümleriyle adından sıklıkla söz ettiriyor. Çeşitli yarışmacılar ve farklı yörelerin yemeklerinin her hafta izleyiciyle buluşması sağlanıyor. 

17 Ağustos 2023 08:37:53 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.