Zuhal Topal'la Yemekteyiz Özen Arslan Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Özen Arslan Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

4 Eylül Pazartesi günü yarışacak olan Özen Arslan kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 426. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Özen Arslan'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı.Özen Arslan'ın instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Özen Arslan Kimdir?

Yeni haftanın başlangıcında güzellik uzmanı Özen, Yemekteyiz programının 4 Eylül Pazartesi bölümünde en yüksek puanları alabilmek için kapsamlı bir strateji oluşturuyor. Rakiplerinden ve sunucudan yüksek puanlar almanın yolunu düşünerek planlarını yapıyor.

32 yaşında ve iki çocuk annesi olan Özen, bugünkü bölümdeki performansına göre Zuhal Topal tarafından kaç puan aldığını merak ediyor. Bu sorunun cevabı kesin olarak yazının devamında detaylı bir şekilde verilmiştir.

Özen Arslan'ın Menüsü:

Gıldık Çorbası

Rum Böreği

Patates Püreli Rosto Köfte

Mısır Basmati Pilavı

Yeşil Elmalı Narlı Roka Salata

Islak Kek

Özen Arslan Kaç Puan aldı?

Eliza     6 puan
Safiye   5 puan
Murat    5 puan
Hüseyin 5 puan


Özen Arslan toplamda 21 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

04 Eylül 2023 21:13:29 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.