Zuhal Topal'la Yemekteyiz Safiye Akpak Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Safiye Akpak Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

8 Eylül Cuma haftanın final günü yarışacak olan Safiye Akpak kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı.

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 429. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Lezzet ve rekabetin adresi, televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor.

Yemekteyiz yarışmacısı Safiye Akpak instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı.Safiye Akpak instagram adresi :

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Safiye Akpak Kimdir?

43 yaşından olan yarışmacı 2 çocuk annesi ve aslen Rize'li. Otobüs şoförü olmak için gün sayan yarışmacının hayali ise tır şoförü olmak. Sakatat sevmeyen yarışmacı el lezzetiyle 75 bini almaya kararlı olduğunu ifade ediyor.

Safiye Akpak'nın Menüsü:

Sebzeli Tavuk Çorbası

Kıymalı Kaşarlı Karadeniz Pidesi

Fırında Mantar ve Kaşık Salatası

Patlıcan Yatağında Bonfile

Patates Püresi

Katı Cacık

Karamelli Bisküvili Muzlu Pasta

 

Safiye Akpak Kaç Puan aldı?

Eliza -    7 puan
Murat -   8 puan
Hüseyin -7 puan
Özen -    9 puan


Safiye Akpak toplamda 31 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

 

05 Eylül 2023 07:46:38 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.