Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında büyük skandal! Diskalifiye mi olacaklar?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında büyük skandal! Diskalifiye mi olacaklar?

TV8 kanalının beğeniyle izlenen sunuculuğunu ise Zuhal Topal'ın yaptığı Yemekteyiz yarışmasının dün yayınlanan bölümünde büyük skandal çıktı. Yarışmacılar diskalifiyemi olacak sorusu programı izleyenler tarafından sıklıkla sorulmaya başlandı. İşte Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında diskalifiye olacak mı sorusunun cevabı.

Güzel sunucu Zuhal Topal tarafından sunulan Yemekteyiz yarışmasının 5 Nisan Çarşamba günü yayınlanan bölümünde bir yarışmacaının yaptığı araştırmanın sonucunu söylemesi büyük bir kural hatasının yapıldığını gözler önüne serdi. 

Yarışmada yasak olmasına rağmen 3 yarışmacının sosyal medya üzerinden bir birini takip ettiği ortaya çıktı. Bu durumu öğrenen Zuhal Topal ilk önce bunu doğrulamak için ekibine sordu ve ekibinden de bu haberin doğru olduğu sonucu ortaya çıktı. bu duruma çok sinirlenen güzel sunucu küplere bindi. Yarışmacıları sorguya çeken Zuhal Topal ilk kimin kimi takip ettiğini öğrenmeye çalışsa da bir sonuca ulaşamadı.

Daha önce ekibinin bu tür konularda yarışmacıları uyardığını ve bunun çok ciddi bir kural ihlali olduğunu beyan etti. Ekibi ile yapacağı toplantı sonrasında bir karar vereceklerini belirten güzel sunucu bunun bir cezasının olacağını söylemesi 3 yarışmacının diskalifiye edileceği ve büyük ödül olan 50 bin TL'yi kazanma şanslarının olmadığı durumunu ortaya çıkardı.

Serpil Tuncer, İnanç Palta ve Ramona Isan Vosoghi bir birini takip eden yarışmacıların diskalifiye edilecekleri ortaya çıktı. 

06 Nisan 2023 09:25:06 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Güray Kerim Çankaya Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

4 Nisan 2023 13:19:03

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 355. bölümü ile Cuma günü ekranlara geliyor. Ekranların alam..
Tamamını Oku >>

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ramona Isan Vosoghi Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

4 Nisan 2023 13:10:23

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 354. bölümü ile Perşembe günü ekranlara geliyor. Ekranların ..
Tamamını Oku >>

Zuhal Topal'la Yemekteyiz İnanç Palta Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

4 Nisan 2023 13:07:30

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 353. bölümü ile Çarşamba günü ekranlara geliyor. Ekranların ..
Tamamını Oku >>