Zuhal Topal'la Yemekteyiz Zerrin Ubay Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Zerrin Ubay Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

19 Eylül Salı günü yarışacak olan Zerrin Ubay kimdir? hangi menü ile yarışmaya katıldı ve diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi sorular sıklıkla sorulmaya başlandı. TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezonu ve 437. bölümü ile bugün izleyicisinin karşısına çıkıyor. Televizyon ekranlarının alameti farikası Zuhal Topal'la Yemekteyiz, 75 bin TL para ödülü ve birbirinden lezzetli yemekleriyle başlıyor. Yemekteyiz yarışmacısı Zerrin Ubay'ın instagram hesabı varmı? varsa instagram adresi nedir gibi sorularda sorulmaya başlandı. Zerrin Ubay'ın instagram adresi :@zerrinubay

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Zerrin Ubay Kimdir?

Zerrin Ubay 32 yaşında ve 2 çocuk annesi. Zerrin Hanım kaosdan beslendiğinin altını çizerek iddiasını ortaya koyuyor. Hamur işlerinde kendisine rakip tanımayan Zerrin Hanım 75 bin TL'yi kimseye kaptırmayı düşünmüyor. Zerrin Hanım önceki sezonlarda da yine Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasıyla ekranlara çıkmıştı. Kadın güzellik işleri ile ilgilenen Zerrin Hanım İstanbul'da yaşıyor.

Zerrin Ubay Menüsü:

Adana Usulü Kesme Çorba

Diyarbakır Usulü Yaprak Sarma

El Açması Peynirli Börek

Kabaklı Havuç Tarator

Diyarbakır Usulü Fırında Sebzeli Kaburga

Diyarbakır Usulü İç Pilav

Kaşık Salata

Antep Usulü Fıstık Dolama

Zerrin Ubay Kaç Puan aldı?

Faika Can            puan

İsmail Uncu         7 puan

Eren Bursa          7 puan

Büşra Özdemir    7 puan

Zerrin Ubay toplamda 25 puan alarak haftayı tamamlıyor. Zuhal Topal'ın puanı haftanın final günü olan Cuma günleri açıklanıyor.

 

18 Eylül 2023 18:17:58 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.