28 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Suna Bozdoğan Nereli Ve Kaç Yaşında?

28 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Suna Bozdoğan Nereli Ve Kaç Yaşında?

Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Ymekteyiz bu sene Zuhal Topal'ın sunumuyla TV8'de izleyici ile buluşuyor. 25 Nisan haftasının yarışmacıları arasında dördüncü gün yarışmacısı Suna Bozdoğan olacak. Yemekteyiz Suna bu haftanın iddialı yarışmacılarından. 15 bin lira için rakiplerini eleştiri yağmuruna tutuyor. Mutfakta olan iddiasını kanıtlamaya niyetli. Bakalım Suna 15 bin lirayı alabilecek mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna Kimdir? Yemekteyiz Suna  Nereli Ve Kaç Yaşında?

Yemekteyiz Suna 34 yaşında ve aslen Bingöllü. 17 yıllık evli olan Suna hanım lise mezunu. Ve terzilik yapmakta. Bununla birlikte nişan-kına malzemeleri, incik-boncuk, her çeşit ip satışı yapmakta.

Terzilikte olan maharetini mutfakta da göstereceği konusunda oldukça iddialı. 15 bin lira için mücadele verecek olan Suna hanım rakiplerine yemeklerini beğendirebilecek mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna'nın menüsü;

Yalancı Tarhana Çorbası

Katmer Tadında El Açması Kaşarlı Taze Soğanlı Börek

Mantarlı Atom

Soslu Antrikot

Renkli Erişteli Pirinç Pilavı

Yeşil Salata

Rulo Pasta

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Suna'nın menüsü kaç puan aldı?

Işık Hanım          8 puan
Neslihan Hanım   5 puan
Ozan Bey            6 puan
Yavuz Bey           6 puan toplam 25 puan

25 Nisan 2022 21:30:39 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>