13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adından söz ettirecek olan yarışmanın fragmanı büyük ilgi çekti. 

Yarışmacılardan Esma Ateş herkesin sabrını zorluyor? Zuhal Topal Esma Ateş'i kovdu mu? Esma Ateş diskalifiye mi oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş nereli ve kaç yaşında?

Bu hafta adından en çok söz ettiren yarışmacılarından biri olan Esma Ateş 30 yaşındadır. Annesi Adanalı, babası Vanlıdır.

Erol Köse ile Karakuyu programını yapan Esma Ateş bekardır. Number One Magazin programında ise Volkan Öksüz ile birlikte çalışmıştır. 100 bölüm boyunca Numberone Türk TV'de izleyicilerin karşısına çıkmıştır. Televizyonayabancı olmayan Yemekteyiz Esma Terazi burcudur. Yemek yemeyi çok sevmekte. Kadınların bakımlı ellere sahip olması ve zarif olmaları gerektiğini düşünüyor. Güzellik ve bakım merkezi olan Esma Ateş sanırım televizyonlara geri dönmek niyetinde. Yemekteyiz programıyla gündem yaratmaya çalışacak gibi.

13 Haziran 2022 13:33:35 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Türk Mutfağının Vazgeçilmez Baharatları Nelerdir?

1 Temmuz 2022 17:56:21

Geleneksel Türk mutfağına fark katabilecek önemli unsurlar vardır. Malzemelerin türleri, yemeklerin pişirilme şekilleri ve baharat çeşitleri bunlar ar..
Tamamını Oku >>

MasterChef 1 Temmuz 2022'de yeni sezonuyla ekranda!

1 Temmuz 2022 16:09:51

Hasret bitiyor. Özlemle beklenen Türkiye'nin en sevilen yarışması MasterChef yeni sezonda yine TV8'de izleyiciyle buluşuyor. Kalplere taht kurmuş şefl..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>