10 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Derya Küçükkızılkaya Nereli Ve Kaç Yaşında?

10 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Derya Küçükkızılkaya Nereli Ve Kaç Yaşında?

Ekranların sevilen yarışma programı Yemekteyiz hafta içi her gün Zuhal Topal'ın sunumuyla TV 8'de. Hamaratlığına elinin lezzetine güvenenler bu yarışmada.

El lezzeti güvenen herkesin katılabileceği yarışma Yemekteyiz de 15 bin lira ödül için kıyasıya bir rekabet var. Her gün bir yrışmacının evine konuk oluyoruz. Her yarışmacı hazırladığı menülerle rakiplerinin karşısına çıkıyor. Bu hafta rakiplerini geride bırakarak 15 bin lirayı alacak olan yarışmacı kim? Bu hafta yarışmacılar yine çok iddialı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Küçükkızılkaya Kaç Yaşında Ve Nereli?

Aslen Bu üç kuşaktır İstanbullu bir aileye mnsup. Evli, 24 yaşında. Derya hanım üç kuşaktır İstanbul'da. Derya Hanım'ın bir kızı var. Koyu bir Beşiktaşlı olan Derya hanım akrep burcu. Yarışmaya kendisini ispatlamaya elinin lezzetini göstermeye 15 bin lira ödlü almaya geldiğini belirtiyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya'nın Menüsü;

  • Közlenmiş Kırmızı Biber Çorbası
  • Tavuklu Taco Salsa Sos Eşliğinde 
  • Levrek Külbastı
  • Meksika Fasulyesi Salatası
  • Portekis Belem Turtası

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya'nın Menüsü Kç Puan Aldı;

Şevki Bey                5 Puan
Selim Burak Bey      8 Puan
Selin Hanım            8 Puan
İrem Senem Hanım 7 Puan toplam 28 puan

 

10 Mayıs 2022 14:51:46 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>