10 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Derya Küçükkızılkaya Nereli Ve Kaç Yaşında?

10 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Derya Küçükkızılkaya Nereli Ve Kaç Yaşında?

Ekranların sevilen yarışma programı Yemekteyiz hafta içi her gün Zuhal Topal'ın sunumuyla TV 8'de. Hamaratlığına elinin lezzetine güvenenler bu yarışmada.

El lezzeti güvenen herkesin katılabileceği yarışma Yemekteyiz de 15 bin lira ödül için kıyasıya bir rekabet var. Her gün bir yrışmacının evine konuk oluyoruz. Her yarışmacı hazırladığı menülerle rakiplerinin karşısına çıkıyor. Bu hafta rakiplerini geride bırakarak 15 bin lirayı alacak olan yarışmacı kim? Bu hafta yarışmacılar yine çok iddialı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya Küçükkızılkaya Kaç Yaşında Ve Nereli?

Aslen Bu üç kuşaktır İstanbullu bir aileye mnsup. Evli, 24 yaşında. Derya hanım üç kuşaktır İstanbul'da. Derya Hanım'ın bir kızı var. Koyu bir Beşiktaşlı olan Derya hanım akrep burcu. Yarışmaya kendisini ispatlamaya elinin lezzetini göstermeye 15 bin lira ödlü almaya geldiğini belirtiyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya'nın Menüsü;

  • Közlenmiş Kırmızı Biber Çorbası
  • Tavuklu Taco Salsa Sos Eşliğinde 
  • Levrek Külbastı
  • Meksika Fasulyesi Salatası
  • Portekis Belem Turtası

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Derya'nın Menüsü Kç Puan Aldı;

Şevki Bey                5 Puan
Selim Burak Bey      8 Puan
Selin Hanım            8 Puan
İrem Senem Hanım 7 Puan toplam 28 puan

 

10 Mayıs 2022 14:51:46 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>