12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan yarışma programı beğeniyle izleniyor. Temizlik, yemek derken tüm maharetlerini ortaya döken kendini ispatlamaya gelen yarışmacılar 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Bugün de yarış Aleyna hanım için start veriyor. Aleyna hanım rakiplerine hamaratlığını gösterebilecek mi?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Şener Kaç Yaşında Ve Nereli?

Aleyna Şener 23 yaşında ve aslen Erzurumlu. Gebze'de yaşıyor. Kendisi hemşire. Genç bir anne olan Aleyna hanım müzik dinelemeyi çok seviyor. Lina dında bir kızı var. Birinci olacağına inanıyor. Bu haftanın iddialı ve dikkat çeken yarışmacılarından olan En Hamarat Benim Aleyna bakalım rakiplerine kendini beğendirebilecek mi?

En Hamarat Benim Aleyna'nın menüsü;

  • Yalancı Paça Çorbası
  • Kıymalı Rulo Patates
  • Avokado Yatağında Et
  • Şehriyeli Pirinç Pilavı
  • Gavurdağı Salatası
  • Frambuazlı İrmik Tatlısı

En Hamarat Benim Aleyna'nın menüsü kaç puan aldı?

Fatma Hanım  3 Puan
Yonca Hanım   3 Puan
Rukiye Hanım  x Puan
Didem Hanım  3 Puan toplam 9 puan

 

 

12 Mayıs 2022 22:54:35 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>