10 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Rukiye Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Rukiye Kepkan Kaç Yaşında Ve Nereli?

10 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Rukiye Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Rukiye Kepkan Kaç Yaşında Ve Nereli?

Gündüz kuşağının en sevilen yarışmalrından olan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim bugün de hamaratlığına güvenen yarışmacıları ekrana getiriyor.

Hamaratlığına, becerisine, el lezzetine güvenenlerin yarışmasına katılanlar rakipleriyle kıyasıya bir mücadele içerisine giriyor. Bu hafta da yarışmacılar çok dişli çıktı. Rakiplerine göz açtırmıyorlar.

Acımasız eleştirileri birbirlerine ok gibi saplamaktan çekinmeyen yarışmacıların hangisi 15 bin liranın sahibi olacak? Haftanın ikinci günü Rukiye Hanım'ın evine konuk olacağız. Bakalım Rukiye Hanım bugün neler yapacak?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Rukiye Kepkan Nereli Ve Kaç Yaşında?

Rukiye hanım  yaşında ve üç yıllık evli. Bi oğlu var. Ev Hanımı olan Rukiye Hanım aslen Siirtli. Rukiye hanım çok titiz olduğunu ve çok lezzetli yemekler yaptığını söylüyor.

Rukiye hanım; "çok güzel yemek yapıyorum yemekte çok iddialıyım. Kolay kolay yemek beğenmem.Yarışmaya kendimi ispatlamaya ne kadar becerekli olduğumu göstermeye geldim." dedi.

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Rukiye'nin Menüsü;

  • Ezogelin Çorbası
  • Siirt Usulü İçli Köfte
  • Saksı Kebabı
  • Tel Şehriyeli Pirinç Pilavı
  • Mor Lahana Salatası
  • Fındıkzade Tatlısı

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Rukiye'nin Menüsü Kaç Puan Aldı?

Didem Hanım 2 Puan
Yonca Hanım  2 Puan
Aleyna Hanım 3 puan
Meral Hanım   2 puan toplam 9Puan.

 

10 Mayıs 2022 13:46:41 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>