11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücadele ediyor. Haftanın en hamaratı Kadir Ezildi'nin de puanlarıyla 15 bin liranın sahibi oluyor. Bakalım bu haftanın birincisi kim olacak?

Bugün Kadir Ezildi İle En Hamarat Benm yarışmacısı Fatma Meral Bektaş.

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

Emekli olan Fatma Meral Hanım 51 yaşında. 16 yıldır evli ve aslen İzmitli. Bir çocuk sahibi olan Fatma Meral Hanım kendisini şu şekilde tanıtıyor; "Temizim, düzenliyim. Bir evin camları temiz değilse o ev benim için temiz sayılmaz. Mutfakta çok iyiyimdir. Oğlumu da aşçılık lisesine gönderdim. Alışılmışın dışında sunumlar yapmayı seviyorum. Tek başıma olsam bile masa örtüsü ve peçetemin uyumu her zaman benim için önemlidir”

En Hamarat Benim Fatma Meral'in Menüsü;

  • Fesleğenli Mantar Çorbası
  • Labneli Kabak Salatası
  • Üzüm Yaprağında Et Sote
  • Fırında Makarna
  • Narlı Roka Salatası
  • Mavi Haşhaşlı Revani

En Hamarat Benim Fatma Meral'in Menüsü kaç Puan Aldı?

Aleyna Hanım  3 Puan
Yonca Hanım   3 Puan
Rukiye Hanım  4 Puan
Didem Hanım  3 Puan toplam 13 puan 

11 Mayıs 2022 19:20:09 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>