9 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Didem Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Didem Aygül Kaç Yaşında Ve Nereli?

9 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Didem Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Didem Aygül Kaç Yaşında Ve Nereli?

Fox TV'de hafta içi her gün saat 13:00'te yayınlanan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim izleyiciler tarafından sıkı takip ediliyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan programda bu hafta da birbirinden dişli yarışmacılar rakiplerinin önüne geçmek için mücadele edecek.

Bu haftanın en hamaratı kim? En Hamarat Benim'de 15 bin lira ödülü hangi yarışmacı kazanacak?

Temizliğine, elinin lezzetine kısacası hamaratlığına güvenenlerin yarışması En Hamarat Benimde bu haftanın ilk yarışmacısı Didem Hanım.

En Hamarat Benim Didem Kimdir? Didem Aygül Nereli Ve Kaç Yaşında?

25 yaşında olan Didem Hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Evli ve aslen Sinoplu olan Didem hanımın isimleri Hüma, Ayaz ve Zümra olan çocukları var. Bu haftanın iddialı yarışmacılarından olan Didem, yarışmada hamaratlığını ortaya koyacağını söylüyor. Bakalım Didem hanım iddiasını kanıtlayabilecek mi?

En Hamarat Benim Didem'in Menüsü;

  • Domates Çorbası
  • Karışık Dolma
  • Sebzeli Et Sote
  • Garnitürlü Mısırlı Pilav
  • Mevsim Salata
  • Kadayıflı MUhallebi

En Hamarat Benim Didem'in Menüsü Kaç Puan Aldı?

Aleyna Hanım:   3 Puan
Yonca Hanım:    3 Puan
Meral Hanım:    4 Puan
Rukiye Hanım:  3 Puan toplam 13 Puan.

10 Mayıs 2022 13:19:42 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>