9 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Didem Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Didem Aygül Kaç Yaşında Ve Nereli?

9 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Didem Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Didem Aygül Kaç Yaşında Ve Nereli?

Fox TV'de hafta içi her gün saat 13:00'te yayınlanan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim izleyiciler tarafından sıkı takip ediliyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan programda bu hafta da birbirinden dişli yarışmacılar rakiplerinin önüne geçmek için mücadele edecek.

Bu haftanın en hamaratı kim? En Hamarat Benim'de 15 bin lira ödülü hangi yarışmacı kazanacak?

Temizliğine, elinin lezzetine kısacası hamaratlığına güvenenlerin yarışması En Hamarat Benimde bu haftanın ilk yarışmacısı Didem Hanım.

En Hamarat Benim Didem Kimdir? Didem Aygül Nereli Ve Kaç Yaşında?

25 yaşında olan Didem Hanım yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Evli ve aslen Sinoplu olan Didem hanımın isimleri Hüma, Ayaz ve Zümra olan çocukları var. Bu haftanın iddialı yarışmacılarından olan Didem, yarışmada hamaratlığını ortaya koyacağını söylüyor. Bakalım Didem hanım iddiasını kanıtlayabilecek mi?

En Hamarat Benim Didem'in Menüsü;

  • Domates Çorbası
  • Karışık Dolma
  • Sebzeli Et Sote
  • Garnitürlü Mısırlı Pilav
  • Mevsim Salata
  • Kadayıflı MUhallebi

En Hamarat Benim Didem'in Menüsü Kaç Puan Aldı?

Aleyna Hanım:   3 Puan
Yonca Hanım:    3 Puan
Meral Hanım:    4 Puan
Rukiye Hanım:  3 Puan toplam 13 Puan.

10 Mayıs 2022 13:19:42 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>