Çorbalar

Enfes çorba tarifleri

Hörre Çorbası

Hörre Çorbası

Kars mutfağına özgü yemeklerden bir tanesi olan Hörre Çorbası Tarifini sizler için hazırladık. Pratik malzemeler ile hazırlayacağınız bu çorba sizi hi..


(Ortalama Oy: 4.3 Oy veren: 4)

Kalacaşı Çorbası

Kalacaşı Çorbası

Adını Kalaç ya da Halaç Türklerinden alan kalacaşı çorbası, çok lezzetli geleneksel bir lezzet. Mısır unu, sebzeler ve tavuk suyu ile yapılan kalacaşı..


(Ortalama Oy: 3.0 Oy veren: 2)

Luvana Çorbası

Luvana Çorbası

Kıbrıs mutfağının geleneksel çorbası Luvana, tarifi 4 kişilik bir tariftir değişik bir lezzet tadı olan Luvana çorbası vereceğimiz tarifle, verdiğimiz..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 2)

Sarı Mercimek Çorbası

Sarı Mercimek Çorbası

Kış günlerinin vazgeçilmez çorbası olan sarı mercimek çorbasını hepimiz çok severiz, ve geneldedışarda lokanta da yeriz. Şimdi size vereceğimiz tarifl..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 1)

Pastırmalı Tarhana Çorbası

Pastırmalı Tarhana Çorbası

Tarhana çorbası en sağlıklı çorbalarımızdan biridir. Ayrıca ev de yapılan tarhananın lezzeti de bir başkadır. Bu sefer bildiğimiz tarhanayı pastırmalı..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 3)

Topçi Çorbası

Topçi Çorbası

Topçi çorbası bulgaristan mutfağının geleneksel çorbalarından bir tanesidir. Orjinal adı supa topcheta'dır. Topçi çorbasının en önemli unsuru minik kö..


(Ortalama Oy: 4.6 Oy veren: 7)

Yoğurtlu Dövme Çorba

Yoğurtlu Dövme Çorba

Yoğurtlu Dövme Çorba. Yoğurtlu Dövme Çorba Tarifi. Yoğurtlu Dövme Çorba Nasıl Yapılır?Yoğurtlu Dövme Çorba Tarifinin Püf Noktaları Neler? Yoğurtlu Döv..


(Ortalama Oy: 5.0 Oy veren: 2)

Kayış Çorbası

Kayış Çorbası

Kayış çorbası tarifi. Kayış çorbası nasıl yapılır? Kayış çorbasının püf noktaları neler? Kayış çorbası yapabilmek için gereken malzemeler neler? Kayı..


(Ortalama Oy: 4.4 Oy veren: 5)
(1. sayfadasınız. Toplam sayfa:60)