Arda'nın Ramazan Mutfağı 12 Mayıs 2020- Bugün Ne Pişirsem?

Ramazan Ayı'nın 19. gününde artık yavaş yavaş bayrama doğru yaklaşıyoruz. Bayrama yaklaşırken de her Ramazan'da olduğu gibi bu Ramazan Ayı'nda da yine Arda'nın Ramazan Mutfağı'nda bizler için birbirinden nefis tarifler yer alıyor. Bir önceki bölümde Arda Türkmen  çorbasız bir menü hazırlayarak, tavu..
Devamı >>

Arda'nın Ramazan Mutfağı 11 Mayıs 2020- Bugün Ne Pişirsem?

Arda'nın Ramazan Mutfağı'nda bizleri yine harika lezzetlerin olduğu bir hafta bekliyor. Prpgramın 41. bölümünde şefimiz bizler için harika lezzetler hazırladı. Bir önceki bölümde çorbalı bir başlangıç yapan Arda Türkmen bugünkü menüsünde çorbasız bir başlangıç yaparak midemizi birazcık yoracak gibi ..
Devamı >>

23 Mayıs 2020 Cumartesi İftar Menüsü

Ramazan ayının son günü yani arefe gününe özel menümüzü sizler için hazırladık. Her ramazan olduğu gibi bu ramazanda bayram heyecanının arttığı gündeyiz. Oruçlarımız tutuldu iftarlarımız açıldı. Arefe günününe özel iftar menümüzü sizler için hazırladık. Başlangıcını mercimek çorbası ile yaptığımız a..
Devamı >>

22 Mayıs 2020 Cuma İftar Menüsü

Yarın arefe günü. Yani ramazan ayının bitmesine bir gün kaldı. Bayram hazırlıklarının yoğun bir şekilde başladığı bu günlerde ramazanın 29. iftar menüsünü sizler için hazırladık. Ramazan hazırlıkları sürerken bugün sizleri daha az yoracak bir menü ile karşınızdayız. Başlangıç olarak düğün çorbasını ..
Devamı >>

21 Mayıs 2020 Perşembe İftar Menüsü

Ramazan ayının 21. gününde bayrama sadece iki gün kaldı. Bayram hazırlıklarına ufaktan başlanırken bügünkü iftar menümüzde yerken keyif alacağınız bir menü hazırladık. Başlangıcını yoğurtlu çorbamızla yaptığımız menümüzde ana yemek olarak sebzeli et sote tercihinde bulunduk. Ana yemeğimizin yanında ..
Devamı >>

20 Mayıs 2020 Çarşamba İftar Menüsü

Ramazanın 27.iftar menüsünde bugün sizler için hafif bir ana yemek tercihinde bulunduk. Başlangıcın severek tüketebileceğiniz yoğurtlu yüksük çorbası ile yaptığımız menümüzde ana yemeğimiz bir sebze yemeği. Zeytinyağlı dizme bamya yemeğimiz ana yemeğimiz olurken yanında domatesli bulgur pilavını ter..
Devamı >>

18 Mayıs 2020 Pazartesi İftar Menüsü

Ramazanın 25. gününe özel iftar menümüzde bugün başlangıcını yaptığımız çorbamız Tavuklu yalancı işkembe çorbası oldu. Tavuklu yalancı işkembe çorbası içerisinde işkembe bulunmayan ama işkembe çorbası kadar lezzetli olmasıyla dikkat çekiyor. Ana yemek olarak hepimizin evlerinde sıklıkla yaptığı kıym..
Devamı >>

19 Mayıs 2020 Salı İftar Menüsü

Bayramı iple çektiğimiz şu günlerde ramazanın 26. iftar menüsünde yine sizleri harika yemekler bekliyor. Artık ramazan ayının bitimine 4 gün kalırken artık hepimizi bayram heyecanı sarmış durumda. Bugünkü iftar menümüzde başlangıcımızı mis gibi kokusuyla üzerindeki kaşarıyla yani domates çorbasıyla ..
Devamı >>

17 Mayıs 2020 Pazar İftar Menüsü

Ramazanın 24. gününde iftar menümüz için başlangıcını yaptığımız yemeğimiz besleyici özelliğiyle dikkat çeken lebeniye çorbası oldu.Köfteli olarak hazırlanan lebeniye çorbasını sizler için bu menümüzde tavuklu olanını hazırladık. Ana yemek olarak tercihimiz hafif bir yemek olan patlıcan balığı olurk..
Devamı >>

16 Mayıs 2020 Cumartesi İftar Menüsü

Artık ramazan ayının son haftasına girmiş bulunmaktayız. Ömrümüzden bir ramazan ayınında geçmek üzere olduğu şu dönemlerde sizler için yine harika yemek tarifleri hazırladık. Ramazanın 23.iftar menüsünde başlangıç olarak sadeliğiyle dikkat çeken arpa şehriye çorbasını tercih ettik. Ana yemek olarak ..
Devamı >>

Daha Fazla