Zuhal Topal'la Yemekteyiz 32.hafta Yarışmacıları Belli Oldu! İşte Yeni Haftanın Yarışmacıları ve Fragmanı...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 32.hafta Yarışmacıları Belli Oldu! İşte Yeni Haftanın Yarışmacıları ve Fragmanı...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 18-22 Nisan yarışmacıları belli oldu. Yapımcılığını Dual Yapım'ın üstlendiği yarışma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 32. hafta fragmanı yayınlandı.

Her gün bir yarışmacının elinin maharetini ve lezzetini gösterdiği kıyasıya rekabetin hız kesmediği yarışmada 15 bin TL için kim rakiplerini geride bırakmayı başarabilecek? Bu haftanın birincisi kim olacak?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları belli oldu.

Bilge, Bahar, Pınar, Muhammet ve Kenan kimdir? 

32. haftanın yarışmacıları Bilge,Bahar,Pınar,Muhammet ve Kenan bu hafta kıyasıya rekabet edecek. Yarışmacılar birbirinden profesyonel ve yetenekli görünüyor. Bu haftada heyecanlı ve rekabetin hız kazandığı bir yarışma izleyeceğiz.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bilge Kimdir?

Pembe saçlarıyla dikkat çeken Bilge oldukça iddialı bir yarışmacı. Fragmanda "ilk defa güzel bir davet sofrası görüyorum" yorumu rakibine hakkını verdiğini mi gösteriyor yoksa strateji mi? 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan Kimdir?

İddialı bir diğer yarışmacı ise Kenan. Kenan neşeli tavırları ile dikkat çekiyor. Fragmanda başına talihsiz bir olay geliyor. Kenan'ın eline ne olduğu da merak konusu oldu? 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Muhammet Kimdir?

Şef olan Muhammet suşi yapacak. Suşi yapmanın aslında ne kadar kolay olduğunu göstereceğini söylüyor. Sunumlara da özen gösterecek olan yarışmacı haftanın en iddialı yarışmacısı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Kimdir?

Pınar Hanım çok iddialı sözleriyle dikkat çekiyor. Gerçekten bu iddiasının altını doldurabilecek mİ? Bilge Hanım için "Bilge Hanım'ı eledim ben" sözleriyle de tüm rakiplerine gözdağı veriyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bahar Kimdir?

Bahar Hanım fragmanda çok fazla yer almıyor. Ancak Pınar Hanım'la girdiği polemik tüm hafta birbirlerini rakip olarak görecekelerini işaret ediyor.

17 Nisan 2022 17:24:22 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>