Zuhal Topal'la Yemekteyiz 32.hafta Yarışmacıları Belli Oldu! İşte Yeni Haftanın Yarışmacıları ve Fragmanı...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 32.hafta Yarışmacıları Belli Oldu! İşte Yeni Haftanın Yarışmacıları ve Fragmanı...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 18-22 Nisan yarışmacıları belli oldu. Yapımcılığını Dual Yapım'ın üstlendiği yarışma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 32. hafta fragmanı yayınlandı.

Her gün bir yarışmacının elinin maharetini ve lezzetini gösterdiği kıyasıya rekabetin hız kesmediği yarışmada 15 bin TL için kim rakiplerini geride bırakmayı başarabilecek? Bu haftanın birincisi kim olacak?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in bu haftaki yarışmacıları belli oldu.

Bilge, Bahar, Pınar, Muhammet ve Kenan kimdir? 

32. haftanın yarışmacıları Bilge,Bahar,Pınar,Muhammet ve Kenan bu hafta kıyasıya rekabet edecek. Yarışmacılar birbirinden profesyonel ve yetenekli görünüyor. Bu haftada heyecanlı ve rekabetin hız kazandığı bir yarışma izleyeceğiz.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bilge Kimdir?

Pembe saçlarıyla dikkat çeken Bilge oldukça iddialı bir yarışmacı. Fragmanda "ilk defa güzel bir davet sofrası görüyorum" yorumu rakibine hakkını verdiğini mi gösteriyor yoksa strateji mi? 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kenan Kimdir?

İddialı bir diğer yarışmacı ise Kenan. Kenan neşeli tavırları ile dikkat çekiyor. Fragmanda başına talihsiz bir olay geliyor. Kenan'ın eline ne olduğu da merak konusu oldu? 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Muhammet Kimdir?

Şef olan Muhammet suşi yapacak. Suşi yapmanın aslında ne kadar kolay olduğunu göstereceğini söylüyor. Sunumlara da özen gösterecek olan yarışmacı haftanın en iddialı yarışmacısı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Kimdir?

Pınar Hanım çok iddialı sözleriyle dikkat çekiyor. Gerçekten bu iddiasının altını doldurabilecek mİ? Bilge Hanım için "Bilge Hanım'ı eledim ben" sözleriyle de tüm rakiplerine gözdağı veriyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bahar Kimdir?

Bahar Hanım fragmanda çok fazla yer almıyor. Ancak Pınar Hanım'la girdiği polemik tüm hafta birbirlerini rakip olarak görecekelerini işaret ediyor.

17 Nisan 2022 17:24:22 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>