Zuhal Topal'la Yemekteyiz 34.hafta Yarışmacıları Belli Oldu! İşte Yeni Haftanın Yarışmacıları ve Fragmanı...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 34.hafta Yarışmacıları Belli Oldu! İşte Yeni Haftanın Yarışmacıları ve Fragmanı...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 2-6 Mayıs haftası yarışmacıları belli oldu ve yarışmacılrdan kesitlerin yer aldığı ilk fragman yayınlandı. Yapımcılığını Dual Yapım'ın üstlendiği yarışma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu hafta da birbirinden hamarat, birbirinden dişli rakipler yarışacak. Her gün bir yarışmacının elinin lezzetini gösterdiği kıyasıya rekabetin hız kesmediği yarışmada, kim rakiplerini geride bırakarak 15 bin TL'nin sahibi olacak? Bu hafta Yemekteyiz'de hangi sürprizler bizi bekliyor?

 

 

 

 

29 Nisan 2022 21:37:15 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>