20 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Zeynep kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Zeynep Nereli ve Kaç Yaşında?

20 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Zeynep kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Zeynep Nereli ve Kaç Yaşında?

Hamarat bayanlar ve beylerin buluşma noktası, en titizlerin ve eli en lezzetlilerin biraraya geldiği yarışma programı Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim bu hafta Adana'da. Adana'nın eli lezzetli hanımları bu hafta kıyasıya rekabet edecek.

Herkes evinin temizliği, elinin lezzeti ile rakiplerini geride bırakmaya çalışacak. Adana'nın en leziz yemeklerini yapabilecekler mi? 15 bin lira için kıyasıya rekabet eden Adanalı yarışmacılardan hangisi büyük ödülün sahibi olacak?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim'de bu haftanın 3 yarışmacısı Zeynep Demirkol Uyanık. 

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Zeynep Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Zeynep hanım 41 yaşında ve Adanalı. Zeynep Hanım İngilizce Öğretmenliği yapmakta. Zeynep Hanım 3 çocuk sahibi.

Zeynep Hanım " Çok hamarat olduğumu düşünüyorum. Evimi toplamadan, derlemeden elimde iş varken asla dışarıya çıkamam. Temizlikte kesinlikle çok iddialıyım. Adana'da doğmuş büyümüş damak tadı olan birinin mutfakta kötü olması beklenemez. Hem Öğretmenim hem anneyim benden iddialısı yok" sözleriyle dikkat çekti.

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Zeynep'in Menüsü;

  • Topalak Çorbası
  • Sıkma
  • Karın Dolması
  • Tablacı Salatası
  • Kalburabastı

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim Zeynep'in Menüsü Kaç Puan Aldı?

Hatice Hanım     4 Puan
Feyize Hanım     3 Puan
Emine Hanım     3 Puan
Büşra  Hanım     4 Puan toplam 14 puan

 

 

 

 

 

19 Nisan 2022 16:14:52 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>