29 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Işık Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Işık Başboğa Nereli Ve Kaç Yaşında?

29 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Işık Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Işık Başboğa Nereli Ve Kaç Yaşında?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu hafta da son güne geldik. Bugün Yemekteyiz Işık'ın performansını tamamlamasının ardından haftanın finali yapılacak. 

Bugün Yemekteyiz Işık rakiplerini evinde ağırlayacak ve yaptığı yemekleri sunacak. 15 bin lirayı kazanmak için mücadele verecek olan Işık hanım haftanın en iddialı yarışmacılarından. Yemekteyiz izleyicileri haftanın her yarışmacısı gibi Işık hanımı da çok merak etti ve arama motorlarında kendisi hakkında arama yapmaya başladılar. Peki Ymekteyiz Işık Başboğa kimdir? Işık Başboğa kaç yaşında? tüm detaylar haberimizde. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Işık Kimdir? Yemekteyiz Işık Başboğa kaç yaşında ve nereli?

Haftanın iddialı yarışmacılarından Yemekteyiz Işık hanım tüm hafta boyunca yaptığı eleştirilerle rakiplerine ter döktürdü. Neslihan hanıma söylediği "Ben tadı kötü yemek yediğimde yemek yedim saymıyorum" sözleri haftaya damga vurdu.

15 bin lira için rakiplerine göz açtırmayan Işık hanım 2 çocuk annesidir. Kendisi, sahibi olduğu butiğin işletmesini yapıyor. 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Işık'ın menüsü;

Tavuk Suyuna Terbyeli Havuç Çorbası

Halep Usulü Tavuk Kıymalı İçli Köfte

Kabak Şayran

Meze Dolgulu Patlıcan Sarma

Fırın Ağzı

Perde Pilavı

Karışık Yeşil Salata

Dondurmalı Fındıkzade

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Işık'ın menüsü kaç puan aldı?

Suna hanım      6 puan

Neslihan hanım 4 puan

Yavuz bey        4 puan

Ozan               3 puan toplam 17 puan

 

25 Nisan 2022 21:49:03 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>