6 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

6 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

6 Mayıs 2020 - 11:17

Zuhal Topal'la Sofrada programında haftanın üçüncü gününde yine bzileri hareketli dakikalar bekliyor. Programda geçirdiğimiz iki gün boyunca bu hafta ender rastlanır olaylara tanık olduk. Uzun zamandır 1 ve 2 puanlarının görülmediği yarışmada bu hafta ilk gün bu puanların görülmesi programın sayılı olaylarından bir tanesi olmuştu. Birinci günün yarışmacısının elinin ağırlığı nedeniyle ne menü yetişmişti nede sofra kurulmuştu. Düşük puan vermek için fırsat arayan kayınvalideler de fırsatı değerlendirip 1 ve 2 puanlarını kullanmış oldular. Çok eleştiri alan birinci gün yarışmacısı Hatice hanım daha yarışmanın ilk gününde normal şartlarda alınabilecek minimum puanın bile altında kalarak yarışmayı kazanma konusundaki hakkını kaybetmiş oldu. Yarışmanın ikinci gününde ise hem olumlu hemde olumsuz anlar yaşandı. Yarışma boyunca arka planda yarışmacılarla sohbet eden Mikser'in fotoğraflarını gösteren Zuhal Topal, ikinci günkü bölümde seyircinin bütün merakını gidermiş oldu. Sadece sesini duyduğumuz ama bir türlü yüzünü göremediğimiz Mikser sonunda seyirciye tanıtılmış oldu. Kayınvalide ve gelinlerin tartışmalarının bitmediği programda dünkü bölümde de yine olanlar oldu. İkinci gün yarışmacısı olan Ceylan hanımın, yemeklerinden ziyade kıyafetiyle alakalı puan verilmesi yarışmacıyı bir hayli kızdırdı. Sivri dilli olması ile ön plana çıkan yarışmacı sözünü esirgemeden kayınvalideler ile tartışmaya girdi. Sofrada tuzun eksikliği, baharat eksikliği ve ekmek eksikliği gibi sebeplerden puanların kırıldığı yarışmada gelin hanım bir hayli gerildi ve masasının sabote edildiğini söyledi. Yarışmada Neval hanımın üzerine çok giden yarışmacı, Neval hanım eleştiri yaptıkça sinirlendi. Bütün kayınvalidelerle aynı yorumu yapan Neval hanım ana yemeğin kesildiğini belirtirken yarışmacı sadece Neval hanımın abarttığını ve normal yorumlar yapmadığını belirtti. Hararetli dakikaların yaşandığı günden sonra üçüncü günde bütün bu yaşananlardan sonra bizi yine hareketli dakikalar bekliyor. Yarışmada ağır eleştirilere maruz kalan kayınvalideler kendi yarışma sıraları geçtikten sonra intikam arayışına girmeye başlıyorlar. İkinci gün yarışmacısı olan Ceylan hanım kendisine yapılan ağır yorumlar sonrası yayınlanan yeni bölüm fragmanından anlaşılacağı üzere kayınvalidesi Mesude hanımı bir sonraki gün için talimat vererek göndermiş gibi görünüyor. Fragmanda Mesude hanımın kendi gününün intikamını alacağını belirtmesinden sonra ortamın oldukça gerildiği yayınlanan fragmanda gayet net bir şekilde görünüyor. Düşük puanların ve eleştirilerin kısasa kısas yapıldığı programda işte haftanın üçüncü gün yarışmacıları;

Seher Sosyal Kuvan Ve Neval Kuvan

Seher hanım 17 yıllık evli. Bir erkek ve bir kız çocuğu sahibi olan seher hanım aslen Rizeli.Muhasebecilik yapan Seher hanım İstanbul'da yaşıyor.Neval hanım Seher hanım için manevi gelini olduğunu söylüyor. Neval hanımın eşinin kardeşinin oğlu ile evli olan Seher hanım,eşine Neval hanımın bakması üzerine manevi gelin olarak kabul ediliyor. Seher hanımın eşinin ailesinin Libya'ya gitmesi üzerine 10 yaşından beri Neval hanımın bakması eşini yetiştirmesi sonucu Neval hanım Seher hanımın eşini öz oğlu gibi görüyor. Kendi öz ailesinden daha çok baktığını söyleyen Neval hanım önemli olan doğurmak değil yetiştirmek ilgilenmek diye belirtiyor. Seher hanımın eşi 112 kontrol merkezinde çalışıyor. Ülkemizde yaşanan salgın hastalık nedeniyle eşinin yoğun olduğunu belirten Seher hanım eşini çok seviyor. Manevi kayınvalide Neval hanıma sohbet sırasında yapmaması gereken şeyleri söyleyen gelin hanım ben hangi işi yapacağımı çok iyi bilirim diyerek belirtiyor. 

Mutfakta hızlı olduğunu belirten yarışmacı yarışmada fırtına gibi eseceğini söylüyor. Kayınvalide Neval Hanım aslen Antakya'lı. Neval hanım eleştirilerden asla kaçınmayacağını belirterek diğer yarışmacılara dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

MENÜSÜ;

Çorba: Terbiyeli Tavuk Çorbası

Ara sıcak: Avcı Böreği,Yoğurtlu Kuru Patlıcan Mezesi

Ana yemek:Güveçte Kaşarlı Et Sote

Pilav: Garnitürlü Pirinç Pilavı

Salata: Mevsim Salata

Tatlı:Trileçe

 PUANLAR      ;

Sultan           :6

Nursel           :7

Emine           :6

Mesude         :4

Zuhal Topal  :6

Toplam         :29

 

Yarışmacı Seher hanımın puanlaması yukarıdaki gibi olurken kayınvalideler de puan verirken nerelerden puan kırdıklarını açıkladılar. İşte kayınvalidelerin puanlarla ilgili açıklamaları.

 

 

 

Kayınvalide Neval hanım, gelini Seher hanımın nasıl manevi gelini olduğunu video da detaylı bir şekilde anlattı. İşte kayınvalidenin manevi geliniyle ilgili açıklaması.

 

Bu içerik 744 kez görüntülendi.

Seher Sosyal Kuvan
yemek tarifleri
Zuhal Topalla Sofrada Seher Sosyal Kuvan
foks tv
Zuhal Topal'la Sofrada 398. bölüm izle
6 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada
fox tv İzle
fox tv canlı
zuhal topal canlı
Zuhal Topalla Sofrada Canlı İzle
fox
fox v
sofrada

Dikkatinizi Çekebilir

Survivor 101. Bölüm Özeti-102.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dün dokunulmazlık oyunu oynanmıştı ve kazan..
Devamı >>

10 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Tekin Kayın valide Kadriye Tekin 28 yaşında olan Büşra hanım 8 yıllık evli bir çocuk annesi. Hırçın bir yapıya sahip olan Büşra hanım kin de tutuyor. aşırı güler güzlü olan Büşra hanım kızınca güler yüzlülüğünü kaybediyormuş. Kayın validesi 40 yıl Almanya'da yaşamış naif bir..
Devamı >>

23 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

4.Gün Yarışmacıları Mercan Babahanova  Haftanın dördüncü günü yarışacak olan Mercan hanım masaj terapisti. MENÜSÜ; Çorba: Un aşı çorbası Ara sıcak: - Ana yemek: Buharda mantı Pilav: Etli Türkmen pilavı Salata: Turşu salatası  Tatlı: Karamelli magnolia PUANLAR: Yıldız 10 Ayşe 2 Şinda: 4 F..
Devamı >>

18 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Ramazan Ayı'nın son haftasına girilirken haftanın ilk günü Arda'nın Ramazan Mutfağı'nda bugün hangi yemekler var? Pazar günleri haricinde haftanın her günü yayında olan programda bugün birbirinden lezzetli tarifler bizi bekliyor. Arda'nın Ramazan Mutfağı 47. Bölümde izleyenleri güzel yemeklerin oldu..
Devamı >>

20 Mayıs Çarşamba BİM Aktüel Ürünler

20 Mayıs 2020 Çarşamba'dan itibaren Bim reyonlarında olacak aktüel ürünleri yayınlandı. Yayınlanan aktüelde bu hafta teknoloji bölümünde tüketiciler için güzel indirimler var. Her hafta cuma günleri indirimli ürünler yayınlayan zincir markette tüketici için kaçırılmayacak fiyatlarla muhteşem ürünler..
Devamı >>

10 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topalla sofrada programında bu hafta kim birinci oldu? Zuhal topalla sofrada kim kazandı? 06-10  Ocak haftasının final günü neler yaşandı? Zuhal topalın sunduğu Zuhal Topalla sofrada yarışmasının bugün finalisti belli olacak. Bir birinden hırslı gelinler ve kayın valideler bugün bir araya gele..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?