15 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Erdem Kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

15 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Erdem Kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

Zuhal Topal'la yemekteyiz bu haftayı tamamlamak üzere. Bakalım bu haftanın 1.si kim olacak. Bugün yarışacak olan Erdem Bey 15 bin lirayı alabilecek mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Erdem Kimdir? Menüsü Kaç Puan Alacak?

Bu haftanın dişli rakiplerinden biri olan Erdem Bey iddialı tavırları ve Yusuf Bey'le girdiği tartışmalarla dikkat çekti. Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in bu haftaki 2 erkek yarışmacısından biri olan Erdem Bey 15 bin lirayı alacağından çok emin. Bakalım iddiasını kendi gününde de sürdürebilecek mi?

Erdem Bey evlli ve bir oğlu va. Eşi İranlı. 25 senedir yiyecek içecek sektöründe olan Erdem Bey aşçı olmamasına rağmen kendisini acemi bir aşçı ve iyi bir gurme olarak gçrmektedir.

Erdem Bey, “Profesyonel olarak aşçılık yapmıyorum. Ama fazlaca misafir ağırlıyorum, yiyecek yapıyorum. İyi insanlarla yarışmak isterim, ben iyiyim. Benim günümde hepimiz doyacağız, kimse ben aç kaldım demeyecek”

Erdem Bey market alışverişini zamanında tamamlayabilecek mi? Erdem Bey yemeklerini yetiştirebilecek mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Erdem'in menüsü;

  • Tarif Sorduran Çorba
  • Samboose
  • Fesenjan
  • Safranlı İran Pilavı
  • Guacamole
  • Kaymaklı Ayva Tatlısı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Erdem'in menüsü kaç puan aldı?

Yusuf Bey            7 puan

Mülkiye Hanım     4 puan

Filiz Hanım          6 puan

Hilal Hanım         7 puan toplam 24 puan aldı.

 

 

 

13 Nisan 2022 23:43:38 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>