29 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Necla Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Necla İdilkurt Nereli Ve Kaç Yaşında?

29 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Necla Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Necla İdilkurt Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim'de macera devam ediyor. Tüm yarışmacılar En Hamarat Benim'de kıyasıya bir mücadele veriyor.15 bin lirayı hangi yarışmacı kazanacak. Yarışmacılar elinin lezzetine, evinin temizliğine kısacası hamaratlığına çok güveniyor. 15 bin lira hangi yarışmacıya gidecek? Haftanın son günü Necla İdilkurt'un evine konuk olacağız. Necla Hanım'ın yemekleri sonrası hftanın finali ile devam edeceğiz..

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Necla İdilkurt Nereli Ve Kaç Yaşında?

Bugünün yarışmacısı Necla İdikurt 37 yaşında ve 4 çocuk annesi. Devlet bankasında temizlik personeli olarak çalışmakta. 7 yıl önce eşinden ayrılmıştır. Günlük temizliğe de giden Necla hanım dip bucak temizlik yaptığını, 10 dakikada el açması hamur ile misafir karşıladığını, kısa sürede 3-4 çeşit yemek hazırladığını dile getirip 4 çocuğa baktığı için kendisinden hamarat kimsenin olmayacağını söylüyor. Bakalım En Hamarat Benim Necla bu iddasının altını doldurabilecek mi?

En Hamarat Benim Necla'nın menüsü;

  • Adana Usulü Kesme Çorba
  • Pizza Tadında Börek
  • Diyarbakır Usulü Et Dolma
  • Kuru Cacık
  • Adana Usulü Taş Kadayıfı

En Hamarat Benim Necla'nın menüsü kaç şpuan aldı?

Zeynep hanım     4 puan

Kamilla hanım     2 puan

Güllü hanım        3 puan

Onur bey            2 puan toplam 11 puan.

29 Nisan 2022 15:40:08 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>