22 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Emine Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Emine Kaç Yaşında Ve Nereli?

22 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Emine Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Emine Kaç Yaşında Ve Nereli?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim'de Adana macerası devam ediyor. Bu hafta her gün Adana mutfağı evlerimize konuk oldu. Adana'nın en meşhur yemeklerini, Adana'yı tanıtmak isteyen hanımlar bu hafta En Hamarat Benim'de kıyasıya bir mücadele veriyor.

15 bin lirayı hangi yarışmacı kazanacak. Tüm yarışmacılar elinin lezzetine, evinin temizliğine kısacası hamaratlığına çok güveniyor. 15 bin lira Adana'da hangi yarışmacıya gidecek?

Haftanın son günü Emine İskan'ın evine konuk olacağız.

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Emine Kimdir? Kaç Yaşında Ve Nereli?

Emine Hanım Adanalı ve 46 yaşında. Kendisi ev hanımı ve annesiyle birlikte yaşıyor. Dışarıdan biri geldiğinde o gittikten sonra evi çamaşır suyuyla temizlediğini ifade eden Emine hanım temizliğine çok güveniyor. Özellikle kebapları çok iyi yaptığını çevresindekilerin de bu konuda onunla aynı fikirde olduğunu söylüyor.

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Emine'nin Menüsü;

  • Dul Avrat Çorbası
  • Pastırmalı Humus
  • Fındık Lahmacun
  • Adana Kebap
  • Ezme Salata
  • Soğan Salata
  • Tablacı Salatası
  • Mevsim Salata
  • Taş Kadayıf

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Emine'nin Menüsü Kaç Puan Aldı?

Zeynep Hanım 3 puan

Feyize Hanım 2 puan

Hatice Hanım 3 puan

Büşra Hanım 2 puan toplam 10 puan 

 

21 Nisan 2022 22:18:47 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>