11 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mülkiye Öztürk Bahşi kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

11 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mülkiye Öztürk Bahşi kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la yemekteyiz bu hafta da birbirinden iddialı yarışmacıları izleyici ile buluşturacak. 

Bu haftanın fragmanında yarışmacıların ne kadar iddialı olduğu anlaşılıyor. Bu hafta çok çekişmeli geçeceğe benziyor.

Haftanın fragmanı izleyiciyi şok etti! Zuhal Topal neden bayıldı? Yarışmacılar Zuhal Topal'ı bayılttı? Ünlü sunucunun sağlık durumu nasıl?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 31. hafta fragmanı herkesi şok etti. Fragmanda Zuhal Topal masada bayılıyor. İlk başta herkes bunun bir şaka olduğunu düşünse de gerçek sonradan anlaşılıyor. Tüm ekip ve yarışmacılar panik yaşıyor.

 

Zuhal Topal yayında bayıldı, Zuhal Topal neden bayıldı?

31.hafta fragmanında yarışmacılar kendi arasınd tartışırken Zuhal Topal aniden bayılıyor. Ünlü sunucunun oruçlu olması sebebiyle bayıldığı ilk akla gelse de işin aslı böyle değil.

Montaj gibi teknik sebeplerden dolayı yarışma 2 hafta önden gidiyor. Yani Zuhal Topal'ın bayıldığı bu haftaya ait görüntüler aslında 2 hafta öncesine ait çekim. Yani Ramazandan önce. Hal böyle olunca Zuhal Topal'ın sevenleri merakla ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor. 

Gerçek kısa sürede ortaya çıktı! Zuhal Topal neden bayıldı açıklama geldi.

Zuhal Topal'ın bayılma nedeninin çekimlerin çok uzun sürmesi, yarışmacıların kendi aralarındaki tartışmalar ve Topal'ın aşırı yorgunluğunun olduğu açıklandı.

Yapılan bu açıklama sonrası ünlü sunucunun sevenlerinin yüreğine su serpildi.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mülkiye kimdir?

Mülkiye Öztürk Bahşi haftanın ilk yarışmacısı. Yayınlanan fragmandan sonra izleyiciler Mülkiye Öztürk'ü çok merak etti. Mülkiye Öztürk evli ve güzellik uzmanı. Petek Dinçöz güzellik ile çalışmaktadır. Mülkiye Öztürk ismi ile ilgili yaptığı açıklama ile de dikkat çekti. İsmini babasının koyduğunu ve babasının eski sevgilisinin ismi olduğunu açıklayan Mülkiye herkesi şaşırtı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Mülkiye'nin menüsü;

  • Ezogelin Çorbası
  • Enginar Şelalesi
  • Calf's last sleep
  • Yeşl Mercimekli Salata
  • Mülkiye'nin Spesiyali

Mülkiye Öztürk kaç puan aldı?

Yusuf Gökkuş  6 puan

Filiz Ergül       5 puan

Erdem Direk   5 puan

Hilal Bölüm     5 puan toplam 21 puan.

 

 

 

 

 

11 Nisan 2022 14:00:31 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>