14 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Filiz Ergül kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

14 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Filiz Ergül kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

Gündüz kuşağının en beğenilen ve takip edilen yarışma programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da 15 bin TL'nin sahibini arıyor. Bakalım bu hafta 15 bin TL'yi hangi yarışmacı kazanacak.

Zuhal Topal'dan 1 Nisan şakası!

Hafta başından beri fragman döndü durdu. Fragmanda Zuhal Topal yemek masasında bayılıyordu. Herkes merakla ne olduğunu anlamadı yarışmacılar ve TV8 ekibi önce şaka sandı ancak baktılar ki durum ciddi ve gerçek. Herkes br panik koşturmaya başladı. Fragmanı gören izleyiciler günlerdir Zuhal Topal'a ne oldu hasta mı diye internette araştırdı durdu. Zuhal Topal'a ne oldu? Hasta mı?

13 Nisan 2022 tarihli Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında Zuhal Topal'ın bayıldığı ve sandalyesinden düştüğü anlar yürekleri ağza getirdi. Ancak sonrasında Zuhal Topal'ın 1 Nisaaan diye bağırmasıyla ekibe ve yarışmacılara şaka yaptığı anlaşıldı. Zuhal Topal bildiğin eşşek şakası yaptı :) 

Haftanın ortasını heyecanlı bir bölümle kapadık. 14 Nisan yarışmacımız Filiz Ergül.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Filiz kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

Haftanın en iddialı yarışmacılarından Filiz Ergül İstanbul Sancaktepe'de oturmakta. 34 yaşında olan Filiz aslen Amasyalı ve 14 yıllık evli. Son 2 yıldır aktif olarak çalıştığını belirten Filiz pastacılık sertifikasına sahip.

Filiz Hanım, “Ben pastacı çırağı eğitimi aldım. Sürekli ‘beni kıskanıyorsunuz’ diyen yarışmacı arkadaşları tasvip etmiyorum ve kabul etmiyorum. Kendi günümde eğer böyle bir şey ile karşılaşırsam, tatlı bir dille uyararak önünü keserim. Yemeklerden çok iyi anlarım. Bu yarışmayı kazanacağım. ” diyerek iddiasını ortaya koydu.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Filiz'in menüsü;

  • Kremalı Sebze Çorbası
  • Makarnadan Yalancı Su Böreği
  • Portakal Diliminde Cevizli Kereviz Salatası
  • Bıldırcın Dolma (Sultan Yemeği)
  • Baharatlı Baby Patates Kavurma
  • Yeşil Salata
  • Profiterol

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Filiz'in menüsü kaç puan aldı?

Hilal Hanım          6 puan
Mülkiye Hanım     4 puan
Erdem Bey          6 puan
Yusuf Bey            5 puan  toplam 21 puan.

13 Nisan 2022 23:15:08 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>