18 Mayıs Gelinim Mutfakta

18 Mayıs Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta'da bu hafta yeni bir yarışmacı heyecanı başlıyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı programda 4 gelin ve kayınvalide çifti hafta boyunca birbirleriyle yarışıyor ve haftasonu bir gelin kayınvalide çifti elenerek yarışmaya veda ediyor. Program her gün yarışmacılardan kazanan bir çifte çeyrek altın verirken haftanın finalinde en çok puanı toplayan gelinede 5 adet bilezik veriyor. Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta elenen yarışmacı Kıymet hanım olmuştu. Hafta başında yarışmaya katılan Kıymet hanım erken veda ederken hafta birincisi ve beş adet bileziğin sahibi Elif hanım oldu.

Kayınvaldesinin bilezikleri biz alacağız lafını yerde koymayan Elif hanım hafta boyunca toplamda 69 puan topladı. Programa ilginç giriş tarzlarıyla bilinen gelin ve kayınvalidelerden bakalım bugün hangisi kazanacak? Gelinim Mutfakta programına bu hafta kim katıldı? Yayınlanan fragmandan görüldüğü kadarıyla bu hafta olaylı bir çiftin yarışmaya katılması bekleniyor.
İşte Gelinim Mutfakta 526. Bölüm Fragmanı

Gelinim mutfakta 18 Mayıs puan durumu izleyiciler tarafından yoğunlukla araştırıldı. Puanlama yapıldıktan sonra günün puan durumu ve gün birincisi canlı olarak sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kanal D ekranında hafta içi her gün yayınlanan eğlence ve yemek yarışması programı Gelinim Mutfakta’da yepyeni bir hafta ile ekranlarda. Geçen hafta en düşük puanı alan Kıymet hanım yerine 18 Mayıs 2020 pazartesi günü bu hafta mutfağa Dilek Akıncıoğlu ve kayınvalidesi Fatma Hanım geldi. Peki Dilek Akıncıoğlu ve kayınvalidesi Fatma Hanım kimdir?

Best of yarışmasına katılan eski yarışmacı Dilek Akıncıoğlu ve kayınvalidesi Fatma Hanım çok merak edilirken, programı hiç kaçırmadan izleyen izleyiciler ise 18 Mayıs 2020 Gelinim Mutfakta yeni yarışmacılar Dilek Akıncıoğlu ve kayınvalidesi Fatma Hanım kimdir? Her yerde aramaya şimdiden başladı. İşte detaylar…
Gelinim Mutfakta 526. bölümde gelen Dilek Akıncıoğlu aslen Adanalı ve İstanbul’da ikamet ediyor. 6 yıllık evli ve bir kızı olan Dilek hanım kendisinden emin bir gelin. Kayınvalidesi Fatma Hanım ise 3 çocuk annesi sessiz sakin bir kadın olması ile ön plana çıkıyor.

Dilek programdan elenmeden yarıldığı için bugün düşük puanlara asla tahammülü edemiyor. Bu nedenle 18 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bugün günün birincisi olan gelin olmayı hedefleyip ilk günden eleme potasına kendisini uzat tutmaya çalışacak.

Bugün 18 Mayıs 2020 puanlaması sonucunda günün birincisi Dilek hanım olursa, Elif daha da hırslanacak gibi görünüyor. Dilek Best Of yarışmasının son yarışmacısı olması nedeniyle best Of şampiyonu olmayacak.

Yarışmada bugün Hüsniye hanımın dedektif kılığı ile yarışmaya gelmesi günün konusu oldu. Yapılan yemeklerden ziyade gelin ve kayınvalidelerin stüdyoya girişlerinin tartışıldığı programda kayınvalide Hüsniye hanımın tacının kaybolması üzerine girdiği dedektif kılığı bugün en çok konuşulan olaylardan Tacını arayan kayınvelide bütün kayınvalideleri itham ederken tacının yerini değiştiren ismin Reyhan hanım olduğu öğrenildi. Reyhan hanımın bu hareketine diğer kayınvalide ve gelinler tepki gösterdi.

Yarışmada bugün erişteli nohut çorbası yapılırken gelinler yaptıkları yemeklerle ilgili puanlarını almaya başladılar.

Bu hafta verilen puanlar:

Reyhan Hanımın Verdiği Puanlar:

Hatice             :4

Dilek               :3

Neslihan         :5

Elif                  :1

Hüsniye Hanımın Verdiği Puanlar:

Hatice             :3

Dilek               :1

Neslihan         :1

Elif                  : 5

Çiğdem Hanımın Verdiği Puanlar:

Hatice             :2

Dilek               :5

Neslihan         :2

Elif                  :1

Fatma Hanımın Verdiği Puanlar:

Hatice             :1

Dilek               :5

Neslihan         :1

Elif                  :4

Günün birincisi ve çeyrek altının sahibi aldığı 13 puan ile Dilek hanım olurken günün sonuncu olan ismi aldığı 9 puan ile Neslihan hanım oldu.

Gelinim Mutfakta bugün
Gelinim Mutfakta
yeni Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta
yeni bölümü
gelinim mutfakta bugün kim 1. oldu
Gelinim Mutfakta yeni bolum Fragmanı
Gelinim Mutfakta
yeni Fragman izle
18 Mayıs 2020 02:26:15 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>