18 Mayıs Gelinim Mutfakta

18 Mayıs Gelinim Mutfakta

18 Mayıs 2020 - 03:26

Gelinim Mutfakta'da bu hafta yeni bir yarışmacı heyecanı başlıyor. Fatih Ürek'in sunuculuğunu yaptığı programda 4 gelin ve kayınvalide çifti hafta boyunca birbirleriyle yarışıyor ve haftasonu bir gelin kayınvalide çifti elenerek yarışmaya veda ediyor. Program her gün yarışmacılardan kazanan bir çifte çeyrek altın verirken haftanın finalinde en çok puanı toplayan gelinede 5 adet bilezik veriyor. Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta elenen yarışmacı Kıymet hanım olmuştu. Hafta başında yarışmaya katılan Kıymet hanım erken veda ederken hafta birincisi ve beş adet bileziğin sahibi Elif hanım oldu.

Kayınvaldesinin bilezikleri biz alacağız lafını yerde koymayan Elif hanım hafta boyunca toplamda 69 puan topladı. Programa ilginç giriş tarzlarıyla bilinen gelin ve kayınvalidelerden bakalım bugün hangisi kazanacak? Gelinim Mutfakta programına bu hafta kim katıldı? Yayınlanan fragmandan görüldüğü kadarıyla bu hafta olaylı bir çiftin yarışmaya katılması bekleniyor.
İşte Gelinim Mutfakta 526. Bölüm Fragmanı

Gelinim mutfakta 18 Mayıs puan durumu izleyiciler tarafından yoğunlukla araştırıldı. Puanlama yapıldıktan sonra günün puan durumu ve gün birincisi canlı olarak sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kanal D ekranında hafta içi her gün yayınlanan eğlence ve yemek yarışması programı Gelinim Mutfakta’da yepyeni bir hafta ile ekranlarda. Geçen hafta en düşük puanı alan Kıymet hanım yerine 18 Mayıs 2020 pazartesi günü bu hafta mutfağa Dilek Akıncıoğlu ve kayınvalidesi Fatma Hanım geldi. Peki Dilek Akıncıoğlu ve kayınvalidesi Fatma Hanım kimdir?

Best of yarışmasına katılan eski yarışmacı Dilek Akıncıoğlu ve kayınvalidesi Fatma Hanım çok merak edilirken, programı hiç kaçırmadan izleyen izleyiciler ise 18 Mayıs 2020 Gelinim Mutfakta yeni yarışmacılar Dilek Akıncıoğlu ve kayınvalidesi Fatma Hanım kimdir? Her yerde aramaya şimdiden başladı. İşte detaylar…
Gelinim Mutfakta 526. bölümde gelen Dilek Akıncıoğlu aslen Adanalı ve İstanbul’da ikamet ediyor. 6 yıllık evli ve bir kızı olan Dilek hanım kendisinden emin bir gelin. Kayınvalidesi Fatma Hanım ise 3 çocuk annesi sessiz sakin bir kadın olması ile ön plana çıkıyor.

Dilek programdan elenmeden yarıldığı için bugün düşük puanlara asla tahammülü edemiyor. Bu nedenle 18 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda bugün günün birincisi olan gelin olmayı hedefleyip ilk günden eleme potasına kendisini uzat tutmaya çalışacak.

Bugün 18 Mayıs 2020 puanlaması sonucunda günün birincisi Dilek hanım olursa, Elif daha da hırslanacak gibi görünüyor. Dilek Best Of yarışmasının son yarışmacısı olması nedeniyle best Of şampiyonu olmayacak.

Yarışmada bugün Hüsniye hanımın dedektif kılığı ile yarışmaya gelmesi günün konusu oldu. Yapılan yemeklerden ziyade gelin ve kayınvalidelerin stüdyoya girişlerinin tartışıldığı programda kayınvalide Hüsniye hanımın tacının kaybolması üzerine girdiği dedektif kılığı bugün en çok konuşulan olaylardan Tacını arayan kayınvelide bütün kayınvalideleri itham ederken tacının yerini değiştiren ismin Reyhan hanım olduğu öğrenildi. Reyhan hanımın bu hareketine diğer kayınvalide ve gelinler tepki gösterdi.

Yarışmada bugün erişteli nohut çorbası yapılırken gelinler yaptıkları yemeklerle ilgili puanlarını almaya başladılar.

Bu hafta verilen puanlar:

Reyhan Hanımın Verdiği Puanlar:

Hatice             :4

Dilek               :3

Neslihan         :5

Elif                  :1

Hüsniye Hanımın Verdiği Puanlar:

Hatice             :3

Dilek               :1

Neslihan         :1

Elif                  : 5

Çiğdem Hanımın Verdiği Puanlar:

Hatice             :2

Dilek               :5

Neslihan         :2

Elif                  :1

Fatma Hanımın Verdiği Puanlar:

Hatice             :1

Dilek               :5

Neslihan         :1

Elif                  :4

Günün birincisi ve çeyrek altının sahibi aldığı 13 puan ile Dilek hanım olurken günün sonuncu olan ismi aldığı 9 puan ile Neslihan hanım oldu.

Bu içerik 265 kez görüntülendi.

Gelinim Mutfakta bugün
Gelinim Mutfakta
yeni Bölüm Fragmanı
Gelinim Mutfakta
yeni bölümü
gelinim mutfakta bugün kim 1. oldu
Gelinim Mutfakta yeni bolum Fragmanı
Gelinim Mutfakta
yeni Fragman izle

Dikkatinizi Çekebilir

Survivor 108. Bölüm Özeti-109.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün dokunulmazlık oyunundan sonra bugün i..
Devamı >>

Masterchef Türkiye 65. Bölüm

Masterchef Türkiye'de Eleme Potasına Giden İsim Kim? Masterchef Son Bölümde Neler Yaşandı? Masterchef Türkiye 65.Bölüm.  Masterchef Son Bölüm. Masterchef 11 Aralık 2019 Masterchef Türkiye'de bu hafta son takım oyununa giriliyor. Artık bireyselliğin ön plana çıktığı yarışmada bu hafta son kez kaptanl..
Devamı >>

26 Mayıs Salı BİM Aktüel Ürünler

26 Mayıs 2020 Bim aktüel kataloğu harika indirim fırsatlarıyla geliyor.  26 Mayıs 2020 aktüel kataloğunda duracell piller makul fiyatlarla bizlere satışa sunulcak. Duracell pil yoğun talep gören ürünler arasında olacak gibi görünüyor. Yaz aylarına girmemizle beraber piknik setide 9,95 tl ile reyo..
Devamı >>

20 Nisan Zuhal Topalla Sofrada

  1.Gün yarışmacısı Arife Dinli Ve Sinem Dinli                  Arife hanım 36 yaşında 5 yıllık evli ve bir çocuk sahibi. Yarışmaya Esenyurt'tan katılan arife hanım aslen Tokat'lı. Hırslı ve çalışkan olan yarışmacı tuttuğunu koparır cinsten. Tokat mutfağına özgü yemekler yapıcak olan yarışmacının..
Devamı >>

10 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 06-10 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

12 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

4.Gün Yarışmacısı Şirin Güneş Kayın valide Ünzile Güneş 31 yaşında olan Şirin hanım 4,5 yılık evli 1 çocuk annesi daha öncesinde muhasebeci olan şirin hanım şuanda ev hanımı. Yozgatlı kayın valide Ünzile hanım 1 çocuk annesi Çorumlu Ankarada ikamet ediyor. günlerin arana yüzüyüm yarışmanın birincis..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?