18 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Kimdir? Menüsü Kaç Puan aldı?

18 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar Kimdir? Menüsü Kaç Puan aldı?

Elinin lezzetine güvenenlerin buluştuğu yarışma Zuhal Topal'la Yemekteyiz başlıyor...

Bu hafta da birbirinden dişli yarışmacılar lezzet savaşına giriyor. İddialı yarışmacılar birbirlerine hakları olan puanı verecek mi? Yoksa kendi günlerine oynayıp düşük puanlar mı verecekler?

15 bin lira için her gün bir yarışmacının menü hazırlayıp diğer rakiplerine sunduğu yarışmada bu hafta ilk olarak Pınar Hanım yarışacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Yemekteyiz'de haftanın ilk yarışmacısı Pınar Başoğlu. Pınar 31 yaşında, evli ve 2 çocuk annesi.5 yıldır evli. Kendisi Adanalı. Bir dönem internet üzerinden butik pastacılık yapan Pınar hanım kendi evinde yarışacak. Pınar hanım çok ama çok iddialı.

Pınar Hanım iddialı sözleriyle dikkat çekiyor. Gerçekten bu iddiasının altını doldurabilecek mİ? Bilge Hanım için "Bilge Hanım'ı eledim ben" sözleriyle de tüm rakiplerine gözdağı veriyor. 

Bugün market alışverişini zamanında tamamlayıp yemeklerini yetiştirebilecek mi? Fragmanda izlediğimiz kadarıyla mutfakta oldukça rahat ve kendinden emin Pınar hanım. Ancak başına olmadık bir kaza geliyor.. Yemeklerinden biri tepsiyle yere dökülüyor. Peki tekrar yapıp yetiştirebilecek mi? Yoksa eksik menüyle mi rakiplerinin karşısına çıkacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar'ın Menüsü;

  • Lebeniye Çorbası
  • Beşamelli Tavuklu Volovan Üzerine Domates Sosu
  • Semizotlu Salatalık Mezesi
  • Kremalı Mantar Soslu Ispanak Yatağında Bonfile
  • Soya Soslu Sebzeli Pilav
  • Top Peynirli Narlı Yeşillik Salatası
  • Ekler

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Pınar'ın menüsü kaç puan aldı?

Bilge Hanım         5 puan

Bahar Hanım        6 puan

Muhammet Bey    6 puan

Kenan Bey           7 puan  toplam 24 puan.

18 Nisan 2022 15:10:06 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>