20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölümde bizleri yine heyecanlı dakikalar bekliyor. Bir önceki bölümde kayınvalide Halime hanımın maydanoz hareketi seyirciyi oldukça güldürmüştü. Neşeli oluşu ile ön plana çıkan kayınvalide Halime Boztoprak internette aratılmaya başlandı. Aksaraylı olan kayınvalide kendine has karakteri ile adeta seyirciye bizden birisi dedirtti. Dün yarışan yarışmacının puanlamasından sonra yarışmacı Fatoş hanım 28 puan alarak bir önceki gün yarışan yarışmacasını elemiş oldu. İlk gün yarışan yarışmacının menüsünü eksk yapması ve kayınvalide Halime hanımın 5 puan vermesi üzerine dünkü yayınlanan bölümdede kayınvalide Halime hanıma yine tepkiler devam etti. Menüsünü tam yapan gelinlere puanlarının ne olacağı merak edilen kayınvalide bugün bizlere sorularımızın cevabını verecek. Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda kayınvalideler bugünün yarışmacısına oldukça yüklenecek gibi duruyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölüm Fragmanı İzle!

Berivan Balta Ve Ümmü Yıldız

Berivan hanım 21 yaşında ve 6 aylık evli. Taze gelin olan Berivan hanım kayınvalidesi ile beraber yaşıyor. Doğma büyüme İstanbul'lu olan gelin hanım kendisi konusunda çok iddialı olmadığını ama elinin lezzetine güvendiğini belirtiyor. Yarışmacı Berivan hanım büyük ödülü kazanınca evleri ayırmaya kararlı. Eşi ile sosyal medya üzerinden tanışan yarışmacı ilk adımı kendisinin attığını söylüyor. Kayınvalide Ümmü hanım ise ayakkabı uzmanı. Ümmü Kastamonu'lu ve iki çocuk sahibi. Gelininin, oğlu ile akşam tanışıp sabah sevgili olduklarını söyleyen kayınvalide oğlunun 3 gün sonra evlenmeye karar verdiğini söylüyor.  Gelininden daha fazla iddialı olan yarışmacı büyük ödülün kendilerinin olacağına emin. Özgürlüğüne düşkün olan kayınvalide gelini ile birlikte yaşamaya karşı olduğunu ama şartların bunu gerektirdiğini söylüyor. Hızlı bir ilişki dönemi geçiren Berivan hanımın kayınvalide ile tanışmasıda çok hızlı olmuş. Anlaşamadıkları tek noktanın müzik zevkleri olduğunu söyleyen yarışmacılar geri kalan bütün konularda çok iyi anlaştıklarını söylüyorlar. Gelinini üzeni üzeceğini söyleyen kayınvalide büyük ödülü almakta kararlı.

MENÜSÜ;

Çorba: Şehriyeli Tavuk Çorbası

Ara sıcak: Peynirli Gül Böreği,Tel Şehriyeli Patates Köftesi,Mor Lahana Salatası

Ana yemek: Fırında Patlıcan Köfte

Pilav: Sebzeli Bulgur Pilavı

Salata: Çoban Salata

Tatlı: Güllaç

Berivan hanımın hazırlayacağı menü kayınvalideler tarafından basit bulunurken Berivan hanım kendisine verilen sürede menüsünü tamamlamayı başardı. Ana yemeğinde çok fazla uğraşan Berivan hanım büyük bir güçlükle menüsünü bitirebildi. Sofrasını hazırlayan Berivan hanım kayınvalideleri karşıladı. Çorba servisi ile başlangıcını yapan yarışmacının çorbasının kesildiği yönündeki kayınvalidelerin eleştirisini yarışmacı kabul etti. Tuzsuz yemeklerinin olduğu belli olan yarışmacı kayınvalidelere tuz atmalarının gerektiğini bu sebepten tepki göstermelerinin yanlış olduğunu söyledi.

PUANLAR:

Sevda          :7

Leyla           :4

Halime        :3

Hülya          :4

Zuhal Topal:6

Toplam       :24

Berivan hanım kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan toplamda 24 puan alarak elenen bir diğer isim oldu. Yarışmada en dikkat çeke detay ise kayınvalide Halime hanımın adaletsizliği oldu. Kayınvalide Halime hanım menüsü eksik olan yarışmacıya 5 puan verirken menüsü tam olan yarışmacı Berivan hanıma 3 puan vermesi Berivan hanımı kızdırdı. Sinirinden ağlayan yarışmacı aynı adaletsizliği kayınvalidesininde yapmasını istedi.

İşte Puanlama Anlarında Yaşananlar.

Berivan Balta menüsü
Berivan Balta
Berivan Balta kaç puan aldı?
yemek tarifleri
foks tv
Zuhal Topal'la Sofrada 408. bölüm izle
20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada
fox tv İzle
fox tv canlı
zuhal topal canlı
Zuhal Topalla Sofrada
20 Mayıs 2020 13:25:58 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>