20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

20 Mayıs 2020 - 14:25

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölümde bizleri yine heyecanlı dakikalar bekliyor. Bir önceki bölümde kayınvalide Halime hanımın maydanoz hareketi seyirciyi oldukça güldürmüştü. Neşeli oluşu ile ön plana çıkan kayınvalide Halime Boztoprak internette aratılmaya başlandı. Aksaraylı olan kayınvalide kendine has karakteri ile adeta seyirciye bizden birisi dedirtti. Dün yarışan yarışmacının puanlamasından sonra yarışmacı Fatoş hanım 28 puan alarak bir önceki gün yarışan yarışmacasını elemiş oldu. İlk gün yarışan yarışmacının menüsünü eksk yapması ve kayınvalide Halime hanımın 5 puan vermesi üzerine dünkü yayınlanan bölümdede kayınvalide Halime hanıma yine tepkiler devam etti. Menüsünü tam yapan gelinlere puanlarının ne olacağı merak edilen kayınvalide bugün bizlere sorularımızın cevabını verecek. Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda kayınvalideler bugünün yarışmacısına oldukça yüklenecek gibi duruyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölüm Fragmanı İzle!

Berivan Balta Ve Ümmü Yıldız

Berivan hanım 21 yaşında ve 6 aylık evli. Taze gelin olan Berivan hanım kayınvalidesi ile beraber yaşıyor. Doğma büyüme İstanbul'lu olan gelin hanım kendisi konusunda çok iddialı olmadığını ama elinin lezzetine güvendiğini belirtiyor. Yarışmacı Berivan hanım büyük ödülü kazanınca evleri ayırmaya kararlı. Eşi ile sosyal medya üzerinden tanışan yarışmacı ilk adımı kendisinin attığını söylüyor. Kayınvalide Ümmü hanım ise ayakkabı uzmanı. Ümmü Kastamonu'lu ve iki çocuk sahibi. Gelininin, oğlu ile akşam tanışıp sabah sevgili olduklarını söyleyen kayınvalide oğlunun 3 gün sonra evlenmeye karar verdiğini söylüyor.  Gelininden daha fazla iddialı olan yarışmacı büyük ödülün kendilerinin olacağına emin. Özgürlüğüne düşkün olan kayınvalide gelini ile birlikte yaşamaya karşı olduğunu ama şartların bunu gerektirdiğini söylüyor. Hızlı bir ilişki dönemi geçiren Berivan hanımın kayınvalide ile tanışmasıda çok hızlı olmuş. Anlaşamadıkları tek noktanın müzik zevkleri olduğunu söyleyen yarışmacılar geri kalan bütün konularda çok iyi anlaştıklarını söylüyorlar. Gelinini üzeni üzeceğini söyleyen kayınvalide büyük ödülü almakta kararlı.

MENÜSÜ;

Çorba: Şehriyeli Tavuk Çorbası

Ara sıcak: Peynirli Gül Böreği,Tel Şehriyeli Patates Köftesi,Mor Lahana Salatası

Ana yemek: Fırında Patlıcan Köfte

Pilav: Sebzeli Bulgur Pilavı

Salata: Çoban Salata

Tatlı: Güllaç

Berivan hanımın hazırlayacağı menü kayınvalideler tarafından basit bulunurken Berivan hanım kendisine verilen sürede menüsünü tamamlamayı başardı. Ana yemeğinde çok fazla uğraşan Berivan hanım büyük bir güçlükle menüsünü bitirebildi. Sofrasını hazırlayan Berivan hanım kayınvalideleri karşıladı. Çorba servisi ile başlangıcını yapan yarışmacının çorbasının kesildiği yönündeki kayınvalidelerin eleştirisini yarışmacı kabul etti. Tuzsuz yemeklerinin olduğu belli olan yarışmacı kayınvalidelere tuz atmalarının gerektiğini bu sebepten tepki göstermelerinin yanlış olduğunu söyledi.

PUANLAR:

Sevda          :7

Leyla           :4

Halime        :3

Hülya          :4

Zuhal Topal:6

Toplam       :24

Berivan hanım kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan toplamda 24 puan alarak elenen bir diğer isim oldu. Yarışmada en dikkat çeke detay ise kayınvalide Halime hanımın adaletsizliği oldu. Kayınvalide Halime hanım menüsü eksik olan yarışmacıya 5 puan verirken menüsü tam olan yarışmacı Berivan hanıma 3 puan vermesi Berivan hanımı kızdırdı. Sinirinden ağlayan yarışmacı aynı adaletsizliği kayınvalidesininde yapmasını istedi.

İşte Puanlama Anlarında Yaşananlar.

Bu içerik 1306 kez görüntülendi.

Berivan Balta menüsü
Berivan Balta
Berivan Balta kaç puan aldı?
yemek tarifleri
foks tv
Zuhal Topal'la Sofrada 408. bölüm izle
20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada
fox tv İzle
fox tv canlı
zuhal topal canlı
Zuhal Topalla Sofrada

Dikkatinizi Çekebilir

7 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında haftanın 4. gününde bizleri yine renkli bir yarışmacı bekliyor. Geçirdiğimiz 3 gün boyunca gelin kayınvalide tartışmalarının bitmediği programda bugün yine hareketli anlar yaşanacak gibi. Haftanın birinci gününde yarışmacının menüsünü yetiştirememesi büyük yankı u..
Devamı >>

02 Ocak Zuhal Topal'la Sofrada

4. Gün Yarışmacısı Emine Aranmış Haftanın dördüncü gününde yarışacak olan Emine hanım 42 yaşında 21 yıllık evli bu hafta yarışan gelinlerden en kıdemli olanı. 3 tane evladı olan emine hanım elinin lezzetine ve tecrübesine çok güveniyor. Büyük ödülü İzmire götüreceğinden emin. Kayın valide Sabahat h..
Devamı >>

13 Aralık 2019 Masterchef'te Kim Elendi?

Masterchef Türkiye Final? Masterchef Türkiye'de bu hafta kim elendi? Masterchef Türkiye'ye kim veda ediyor? İşte elenen isim. Masterchef Türkiye'de bu hafta son takım oyunu oynandı. Ve son takım oyununa girilirken artık yarışmada bireysel yarışmalar olacak. Takım oyunlarının son bulmasıyla yarışmacı..
Devamı >>

31 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

5.Gün Yarışmacısı Melek Akdeniz Haftanın final günü yarışmacısı olan Melek Akdeniz 38 yaşında 11 yıllık evli gezmeyi çok seviyor. Yemek yapmaya 2 önce başlasa da ellinin lezzetine çok güveniyor. Kayın validesi Nejla Akdeniz aslen Ardahanlı süslenmeyi çor seviyor yemekleri iyi bir şekilde analiz edeb..
Devamı >>

14 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

2.Gün Yarışmacısı Esra Tokelli Haftanın ikinci günü yarışacak olan Esra hanım 41 yaşında 1 çocuk annesi yemek yapmayı çok sever elinin lezzetine güveniyor. Ev hanımı olan Esra hanım geçimini sosyal medyadan yemek satarak sağlıyor. Küçük yaştan beri yemek yaptığı için her yemeğe hakim olan yarışmacı..
Devamı >>

16 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

Haftanın son Arda'nın Ramazan Mutfağı programında izleyenlerin seveceği bir menü ile Arda Türkmen karşımızda olacak. Pazar günleri hariç haftanın hergünü yayında olan programda bu haftaki son yemek tariflerini sizler için hazırlayan Arda bugün güzel bir menü hazırladı. Bir önceki bölümde haşlama tar..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?