20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölümde bizleri yine heyecanlı dakikalar bekliyor. Bir önceki bölümde kayınvalide Halime hanımın maydanoz hareketi seyirciyi oldukça güldürmüştü. Neşeli oluşu ile ön plana çıkan kayınvalide Halime Boztoprak internette aratılmaya başlandı. Aksaraylı olan kayınvalide kendine has karakteri ile adeta seyirciye bizden birisi dedirtti. Dün yarışan yarışmacının puanlamasından sonra yarışmacı Fatoş hanım 28 puan alarak bir önceki gün yarışan yarışmacasını elemiş oldu. İlk gün yarışan yarışmacının menüsünü eksk yapması ve kayınvalide Halime hanımın 5 puan vermesi üzerine dünkü yayınlanan bölümdede kayınvalide Halime hanıma yine tepkiler devam etti. Menüsünü tam yapan gelinlere puanlarının ne olacağı merak edilen kayınvalide bugün bizlere sorularımızın cevabını verecek. Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda kayınvalideler bugünün yarışmacısına oldukça yüklenecek gibi duruyor.

Zuhal Topal'la Sofrada 408. Bölüm Fragmanı İzle!

Berivan Balta Ve Ümmü Yıldız

Berivan hanım 21 yaşında ve 6 aylık evli. Taze gelin olan Berivan hanım kayınvalidesi ile beraber yaşıyor. Doğma büyüme İstanbul'lu olan gelin hanım kendisi konusunda çok iddialı olmadığını ama elinin lezzetine güvendiğini belirtiyor. Yarışmacı Berivan hanım büyük ödülü kazanınca evleri ayırmaya kararlı. Eşi ile sosyal medya üzerinden tanışan yarışmacı ilk adımı kendisinin attığını söylüyor. Kayınvalide Ümmü hanım ise ayakkabı uzmanı. Ümmü Kastamonu'lu ve iki çocuk sahibi. Gelininin, oğlu ile akşam tanışıp sabah sevgili olduklarını söyleyen kayınvalide oğlunun 3 gün sonra evlenmeye karar verdiğini söylüyor.  Gelininden daha fazla iddialı olan yarışmacı büyük ödülün kendilerinin olacağına emin. Özgürlüğüne düşkün olan kayınvalide gelini ile birlikte yaşamaya karşı olduğunu ama şartların bunu gerektirdiğini söylüyor. Hızlı bir ilişki dönemi geçiren Berivan hanımın kayınvalide ile tanışmasıda çok hızlı olmuş. Anlaşamadıkları tek noktanın müzik zevkleri olduğunu söyleyen yarışmacılar geri kalan bütün konularda çok iyi anlaştıklarını söylüyorlar. Gelinini üzeni üzeceğini söyleyen kayınvalide büyük ödülü almakta kararlı.

MENÜSÜ;

Çorba: Şehriyeli Tavuk Çorbası

Ara sıcak: Peynirli Gül Böreği,Tel Şehriyeli Patates Köftesi,Mor Lahana Salatası

Ana yemek: Fırında Patlıcan Köfte

Pilav: Sebzeli Bulgur Pilavı

Salata: Çoban Salata

Tatlı: Güllaç

Berivan hanımın hazırlayacağı menü kayınvalideler tarafından basit bulunurken Berivan hanım kendisine verilen sürede menüsünü tamamlamayı başardı. Ana yemeğinde çok fazla uğraşan Berivan hanım büyük bir güçlükle menüsünü bitirebildi. Sofrasını hazırlayan Berivan hanım kayınvalideleri karşıladı. Çorba servisi ile başlangıcını yapan yarışmacının çorbasının kesildiği yönündeki kayınvalidelerin eleştirisini yarışmacı kabul etti. Tuzsuz yemeklerinin olduğu belli olan yarışmacı kayınvalidelere tuz atmalarının gerektiğini bu sebepten tepki göstermelerinin yanlış olduğunu söyledi.

PUANLAR:

Sevda          :7

Leyla           :4

Halime        :3

Hülya          :4

Zuhal Topal:6

Toplam       :24

Berivan hanım kayınvalidelerden ve Zuhal Topal'dan toplamda 24 puan alarak elenen bir diğer isim oldu. Yarışmada en dikkat çeke detay ise kayınvalide Halime hanımın adaletsizliği oldu. Kayınvalide Halime hanım menüsü eksik olan yarışmacıya 5 puan verirken menüsü tam olan yarışmacı Berivan hanıma 3 puan vermesi Berivan hanımı kızdırdı. Sinirinden ağlayan yarışmacı aynı adaletsizliği kayınvalidesininde yapmasını istedi.

İşte Puanlama Anlarında Yaşananlar.

Berivan Balta menüsü
Berivan Balta
Berivan Balta kaç puan aldı?
yemek tarifleri
foks tv
Zuhal Topal'la Sofrada 408. bölüm izle
20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada
fox tv İzle
fox tv canlı
zuhal topal canlı
Zuhal Topalla Sofrada
20 Mayıs 2020 14:25:58 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

24 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada

21 Nisan 2020 03:52:45

Zuhal Topal'la Sofrada geçirdiğimiz 4 gün boyunca pek çok olay yaşanırken final günü bizleri neler beklediğini yayın saatinde yazımızdan ulaşabilirsin..
Tamamını Oku >>

20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

25 Şubat 2020 17:19:08

5. Gün Yarışmacısı Betül Aslantaş 34 yaşında olan  Betül Aslantaş  2 çocuk sahibi. Kendine çok güvenen yarışmacı mutfakla arasının çok iyi olduğunu s..
Tamamını Oku >>

Lezzet Düşkünleri 27 Mayıs Çarşamba

27 Mayıs 2020 01:29:47

Ekranların yeni yüzü olarak ön plana çıkan Lezzet Düşkünlerinde 3.bölüm fragmanı yayınlandı. Bir önceki bölümde yarışan Sibel ve Emre Gedik çiftinin m..
Tamamını Oku >>