21 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Hatice Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Hatice Nereli Ve Kaç Yaşında?

21 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Hatice Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Hatice Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim'de 15 bin lira ödül için kıyasıya rekabet devam ediyor. Haftanın üç günü geride kaldı. Üç gün boyunca Adana mutfağını yakından tanıma firsatımız oldu.

Haftanın 4. gün yarışmacısı Hatice Altuntaş. 15 bin lirayı kazanmak için hamaratlığına güvenen yarışmacı rakiplerine yemeklerini, Kadir Ezildi'ye temizliğini beğendirebilcek mi?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Hatice Kimdir?

Hatice Altuntaş 38 yaşında. Ev hanımı olan Hatice hanım Adanalı. En Hamarat Benim Hatice 23 yıllık evli ve üç çocuk annesi.

Evden çok dışarının temizliğine önem gösterdiğini söyleyen Hatice hanım, hamaratlığına güveniyor. Mutfakta hızlı olduğunu ve macera için yarışmaya katıldığını söyleyen Hatice hanım bakalım rakiplerini geride bırakabilecek mi?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Hatice'nin Menüsü;

  • Yüksük Çorbası
  • İçli Köfte
  • Yoğurtlu Patlıcan Közlemesi
  • Güveç Buğulama
  • Dövme Pilavı
  • Tablacı Salatası
  • Sütlaç

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Hatice'nin Menüsü Kaç Puan Aldı?

Zeynep Hanım   4 Puan
Feyize Hanım     2 Puan
Emine Hanım     3 Puan
Büşra  Hanım     3 Puan toplam 12 puan

 

 

20 Nisan 2022 22:37:06 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>