27 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Onur Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En hamarat Benim Onur Ayaz Kaç Yaşında Ve Nereli?

27 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Onur Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En hamarat Benim Onur Ayaz Kaç Yaşında Ve Nereli?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim hafta içi her gün saat 13:00'te Fox TV'de izleyici ile buluşuyor. Bu haftanın yarışmacıları arasındaki rekabet gittikçe kızışıyor. Hamaratlığına güvenen buyursun gelsin. Bu yarışma hamarat olanların 15 bin lira ödül için mücadele ettiği yarışma. Bu haftanın 3. gün yarışmacısı Onur Ayaz. Haftanın tek erkek yarışmacısı olan En Hamarat Benim Onur bakalım hanımlardan daha hamarat çıkacak mı? 

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Onur Kimdir? En Hamarat Benim Onur Ayaz Nereli Ve Kaç Yaşında?

En Hamarat Benim Onur aslen Mersinli ve 25 yaşında. Felsefe öğretmeni olan en hamarat benim Onur aynı zamanda aşçılık yapıyor. Elinin lezzetine çok güvenen iddialı yarışmacımız Onur Ayaz iddiasını şu sözlerle ortaya koyuyor;

“Temizlik, bence her insanda olması gereken bir şey. Temiz ev aynı bir beyaz sabun gibi kokmalıdır. Kötü kokulu olan bir yemeği, kötü kokulu olan bir evi asla beğenmem. Şu anda bir restoranda aşçı olarak çalışmaktayım. Kendimi bildim bileli, boyum tezgaha yetiştiğinden beri yemek yapıyorum. O yüzden farklı lezzetler, farklı tatlar denemeyi çok seviyorum. Benim yemeklerimle bu hafta herkes tıka basa doyacak.”

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Onur'un menüsü;

  • Balkabağı Çorbası
  • Süzme Böreği
  • Köfteli Alinazik
  • Sebzwli Bulgur Pilavı
  • Semizotu Salatası
  • Magnolia

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Onur'un menüsü kaç puan aldı?

Necla Hanım    3 puan

Kamilla Hanım 4 puan

Güllü Hanım    3 puan

Zeynep Hanım 3 puan   toplam 13 puan

26 Nisan 2022 21:40:32 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>