Masterchef bu hafta kim elendi? İşte bu hafta elenen yarışmacı

Masterchef bu hafta kim elendi? İşte bu hafta elenen yarışmacı

TV8 kanalının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de bu hafta kim elendi? sorusu sıklıkla sorulmaya başlandı. Beğeniyle izlenen yarışma programlarının başında gelen Masterchef Türkiye geçen hafta nefes kesen bölümleriyle izleyici kitlesi ile buluştu. TV8 kanalının lokomotif programlarından biri olan yemek yarışması 4 sezondur dolu dizgin devam ediyor. 

Birbirinden renkli şef adaylarının kıyasıya yarıştığı program yavaş yavaş finale doğru ileriyor. Geçen hafta içerisinde yayınlanan bölümlerde şef adayları zorlu yemekleri başarıyla tamamladı.

Hafta içerisinde yapaıln takım oyunu yarışlarında eleme adayları Eren, Mert ve Görkem oldu. 

Bu üçlü arasında yapılan eleme yarışlarından sonra en az oyu alarak Masterchef Türkiye yarışmasına veda eden isim Görkem oldu.

 

13 Aralık 2021 07:36:56 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Türk Mutfağının Vazgeçilmez Baharatları Nelerdir?

1 Temmuz 2022 17:56:21

Geleneksel Türk mutfağına fark katabilecek önemli unsurlar vardır. Malzemelerin türleri, yemeklerin pişirilme şekilleri ve baharat çeşitleri bunlar ar..
Tamamını Oku >>

MasterChef 1 Temmuz 2022'de yeni sezonuyla ekranda!

1 Temmuz 2022 16:09:51

Hasret bitiyor. Özlemle beklenen Türkiye'nin en sevilen yarışması MasterChef yeni sezonda yine TV8'de izleyiciyle buluşuyor. Kalplere taht kurmuş şefl..
Tamamını Oku >>

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>