Masterchef bu hafta kim elendi? İşte bu hafta elenen yarışmacı

Masterchef bu hafta kim elendi? İşte bu hafta elenen yarışmacı

TV8 kanalının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de bu hafta kim elendi? sorusu sıklıkla sorulmaya başlandı. Beğeniyle izlenen yarışma programlarının başında gelen Masterchef Türkiye geçen hafta nefes kesen bölümleriyle izleyici kitlesi ile buluştu. TV8 kanalının lokomotif programlarından biri olan yemek yarışması 4 sezondur dolu dizgin devam ediyor. 

Birbirinden renkli şef adaylarının kıyasıya yarıştığı program yavaş yavaş finale doğru ileriyor. Geçen hafta içerisinde yayınlanan bölümlerde şef adayları zorlu yemekleri başarıyla tamamladı.

Hafta içerisinde yapaıln takım oyunu yarışlarında eleme adayları Eren, Mert ve Görkem oldu. 

Bu üçlü arasında yapılan eleme yarışlarından sonra en az oyu alarak Masterchef Türkiye yarışmasına veda eden isim Görkem oldu.

 

13 Aralık 2021 07:36:56 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında büyük skandal! Diskalifiye mi olacaklar?

6 Nisan 2023 09:25:06

TV8 kanalının beğeniyle izlenen sunuculuğunu ise Zuhal Topal'ın yaptığı Yemekteyiz yarışmasının dün yayınlanan bölümünde büyük skandal çıktı. Yarışmac..
Tamamını Oku >>

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Güray Kerim Çankaya Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

4 Nisan 2023 13:19:03

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 355. bölümü ile Cuma günü ekranlara geliyor. Ekranların alam..
Tamamını Oku >>

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Ramona Isan Vosoghi Kimdir? Hangi menü ile yarışmaya katıldı ve kaç puan aldı?

4 Nisan 2023 13:10:23

TV8 kanalının en beğenilen yarışma programlarının başında gelen Zuhal Topal'la Yemekteyiz 354. bölümü ile Perşembe günü ekranlara geliyor. Ekranların ..
Tamamını Oku >>