Masterchef bu hafta kim elendi? İşte bu hafta elenen yarışmacı

Masterchef bu hafta kim elendi? İşte bu hafta elenen yarışmacı

TV8 kanalının sevilen yarışma programı Masterchef Türkiye'de bu hafta kim elendi? sorusu sıklıkla sorulmaya başlandı. Beğeniyle izlenen yarışma programlarının başında gelen Masterchef Türkiye geçen hafta nefes kesen bölümleriyle izleyici kitlesi ile buluştu. TV8 kanalının lokomotif programlarından biri olan yemek yarışması 4 sezondur dolu dizgin devam ediyor. 

Birbirinden renkli şef adaylarının kıyasıya yarıştığı program yavaş yavaş finale doğru ileriyor. Geçen hafta içerisinde yayınlanan bölümlerde şef adayları zorlu yemekleri başarıyla tamamladı.

Hafta içerisinde yapaıln takım oyunu yarışlarında eleme adayları Eren, Mert ve Görkem oldu. 

Bu üçlü arasında yapılan eleme yarışlarından sonra en az oyu alarak Masterchef Türkiye yarışmasına veda eden isim Görkem oldu.

 

13 Aralık 2021 07:36:56 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Hangi Yemekte Hangi Bitkisel Yağ Kullanılır?

21 Kasım 2022 13:32:27

İnsan sağlığı için protein kaynakları kadar yağ kaynakları da önemlidir. Ve günümüzde çok farklı bitkilerden ve meyvelerinden yağ çıkarma işlemi yapıl..
Tamamını Oku >>

Bir yemeyen pişman bir de yapmayan en lezzetli 5 çorba tarifi

24 Temmuz 2022 09:46:57

Çorba tarifi denilince akla gelen bir kaç çorba vardır. Bunlar Mercimek çorbası, Ezo gelin çorbası, Yayla çorbası gibiş en fazla tüketilen ve yapımı v..
Tamamını Oku >>

Paella nedir, nasıl yapılır?

23 Temmuz 2022 20:04:39

Paella nedir ve nasıl yapılır? sorgusu çok fazla aranmaya başlandı. En lezzetli Paella tarifini siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz.  TV8 kanalın..
Tamamını Oku >>