2-6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2-6 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'ın sunmakta olduğu Zuhal Topal'la Sofrada programının birbirinden renkli  yepyeni yarışmacılarıyla karşınızda. Bu hafta bizi neler bekliyor? Bu haftanın yarışmacıları kimler? Geçtiğimiz haftada 29 puan alarak büyük ödülün sahibi Cemile hanım olmuştu. Zuhal topalla sofrada yarışmasında bu hafta büyük ödülün sahibi kim olacak. İşte Zuhal topalla sofrada programının yeni yarışmacıları. 1. Gün Yarışmacısı Meltem Kavaz kayınvalide Nigar Kavaz Nigar Kavaz ve gelini Meltem Kavaz.  Gelin Meltem hanım  28 yaşında 2 çocuk annesi ve  6 yıllık evli. Eli hızlı, telaşlı biraz da heyecanlı olan Meltem hanım şile mutfağını tanıtmaya geliyor. Kayınvalide Nigar hanım sessiz sakin düğünlerden çıkmayan çantasından zili eksik olmayan bir kayınvalide.  Bu ikili büyük ödülü almaya geliyor. 2. Gün Yarışmacısı Kumru Ünver Temurlek kayınvalide Melek Temurlek Kumru 32 yaşında 3 çocuk annesi 11 yıllık evli duygusal heyecanlı ve kafasına koyduğunu yapan. Kayınvalide ise adı gibi Melek doğruları söylemekten çekinmez. Ve hiç heveslenmeyin büyük ödül bizim diyorlar. 3. Gün Yarışmacısı Buse Çevik ve kayınvalide Bircan Çevik Buse 27 yaşında 9 yıllık evli 3 çocuk annesi. Kıskanç hamarat ve takıntılı bitmez sakarlığı. Kayınvalide ise rahat mı rahat ondan sorulur gezmek tozmak. Bu ikili mutfağa giriyor ödül İzmir'e mi gidiyor 4. Gün Yarışmacıları Sultan Elibol kayınvalide Kezban Elibol Sultan 27 yaşında 5,5 yıllık evli 1 çocuk annesi duygusal ve Maraşlı. Meşhur hamaratlığı. Kayınvalide makyajsız gezmez sinirlenince trip atar sobayı tencereyi tokattan getiren yarışmacılar büyük ödülü kimseye bırakmayız diyor. 5. Gün Yarışmacıları Ceydanur Deniz kayınvalide Zatiye Deniz  Ceydanur 24 yaşında 3 yıllık evli 1 çocuk annesi olan Ceyda hanım menüsünü çok seviyor. Kayınvalidesi Zatiye hanım ise organik yiyecek düşkünü menülerini de organik yiyeceklerle hazırlayacaklar. Büyük ödülü kendilerinin alacağına çok emin.  

25 Şubat 2020 15:18:55 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>