Masterchef'te yarışmacıları ve izleyicileri çileden çıkartan sahne.

Masterchef'te yarışmacıları ve izleyicileri çileden çıkartan sahne.

TV8 kanalının başarılı yarışma programı Masterchef Türkiye yeni bölümleriyle ekranlara gelemeye başladı. Acun Medya tarafından hazırlanıp yayınlanan ve bir birinden renkli şef adaylarının yarıştığı yemek programı neredeyse hergün ekranlara geliyor.

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun Chef jüri üyesi olduğu ve her bölümünde farklı eğlenceli içeriklerin yer aldığı yarışmayı TV8 kanalından canlı izleyebilirsiniz.

Bu hafta masterclass eğitimini İtalyan chef Danilo Zanna verdi. Keyifli ve öğretici bir şekilde hazırladığı içeriği chef adaylarına aktaran deneyim chef izleyicilerden tam not aldı.

Danilo chef masterclass sonrasında tüm yarışmacılardan yaratıcı makarna yapmasını istedi ve yarışmacılar 45 dakika içerisinde aldıkları masterclassında etkisiyle güzel ve yaratıcı makarna yapmak için çalışmaya başladı. İşte tamda bu noktadan sonra hem izleyiciler hemde yarışmacılar isyan etme noktasına geldi. Sebebi ise makarna makinası oldu. Hamurlarını yoğuran şef adayları hamurlarını açmak için makarna makinası kullanmak istedi fakat o makina hiçbir şekilde sabit durmadı. Hem masterchef adayları hem de televizyon karşısında izleyen seyirciler bu duruma isyan etti. Hatta bir diyalogda Danilo chef bir yarışmacıya makarna makinası senin köpeğin olsun dedi.

Masterclass gecesinde damga vuran bu makarna makinası krizi umarız yeni ve kaliteli makinaların gelmesiyle son bulur. Tabi burada en büyük iş programın yapımcısı İrem Kanan ve ekibine düşüyor. 

01 Eylül 2021 22:44:42 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Türk Mutfağının Vazgeçilmez Baharatları Nelerdir?

1 Temmuz 2022 17:56:21

Geleneksel Türk mutfağına fark katabilecek önemli unsurlar vardır. Malzemelerin türleri, yemeklerin pişirilme şekilleri ve baharat çeşitleri bunlar ar..
Tamamını Oku >>

MasterChef 1 Temmuz 2022'de yeni sezonuyla ekranda!

1 Temmuz 2022 16:09:51

Hasret bitiyor. Özlemle beklenen Türkiye'nin en sevilen yarışması MasterChef yeni sezonda yine TV8'de izleyiciyle buluşuyor. Kalplere taht kurmuş şefl..
Tamamını Oku >>

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>