Masterchef'te yarışmacıları ve izleyicileri çileden çıkartan sahne.

Masterchef'te yarışmacıları ve izleyicileri çileden çıkartan sahne.

TV8 kanalının başarılı yarışma programı Masterchef Türkiye yeni bölümleriyle ekranlara gelemeye başladı. Acun Medya tarafından hazırlanıp yayınlanan ve bir birinden renkli şef adaylarının yarıştığı yemek programı neredeyse hergün ekranlara geliyor.

Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun Chef jüri üyesi olduğu ve her bölümünde farklı eğlenceli içeriklerin yer aldığı yarışmayı TV8 kanalından canlı izleyebilirsiniz.

Bu hafta masterclass eğitimini İtalyan chef Danilo Zanna verdi. Keyifli ve öğretici bir şekilde hazırladığı içeriği chef adaylarına aktaran deneyim chef izleyicilerden tam not aldı.

Danilo chef masterclass sonrasında tüm yarışmacılardan yaratıcı makarna yapmasını istedi ve yarışmacılar 45 dakika içerisinde aldıkları masterclassında etkisiyle güzel ve yaratıcı makarna yapmak için çalışmaya başladı. İşte tamda bu noktadan sonra hem izleyiciler hemde yarışmacılar isyan etme noktasına geldi. Sebebi ise makarna makinası oldu. Hamurlarını yoğuran şef adayları hamurlarını açmak için makarna makinası kullanmak istedi fakat o makina hiçbir şekilde sabit durmadı. Hem masterchef adayları hem de televizyon karşısında izleyen seyirciler bu duruma isyan etti. Hatta bir diyalogda Danilo chef bir yarışmacıya makarna makinası senin köpeğin olsun dedi.

Masterclass gecesinde damga vuran bu makarna makinası krizi umarız yeni ve kaliteli makinaların gelmesiyle son bulur. Tabi burada en büyük iş programın yapımcısı İrem Kanan ve ekibine düşüyor. 

01 Eylül 2021 23:44:42 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

20 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

20 Mayıs 2020 01:16:14

Kadir gecesine özel yemekleri ile dün ekranlara gelen Arda Türkmen bir önceki bölümde kandil günlerine özel fırınlarda yapılan harika kandil simidi ta..
Tamamını Oku >>

1 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

1 Mayıs 2020 15:49:11

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugün 27Nisan- 1 Mayıs Haftasının final günü. Geçirdiğimiz hafta boyunca dört yarışmacı yemeklerini yaptı ve kayınv..
Tamamını Oku >>

16 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:19:07

Gözde Çağ 24 yaşında 6 yıllık evli 1 çocuk annesi. oturaklı ağırbaşlı tutumlu  mutfakta ise oldukça iddialı.  Kayın valide Zeliha Çağ kah ağlayıp kah..
Tamamını Oku >>