13 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz

13 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz

13 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezona bomba gibi start veriyor. Başarılı sunucu ve oyuncu Zuhal Topal tarafından sunulacak olan yarışma programı bugünden itibaren hayranlarıyla buluşacak. Daha önce Fox tv kanalında Zuhal Topal'la Sofrada programını sununan güzel sunucu TV8 kanalına transfer oldu ve bu kezde benzer formatta Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapacak.

Zuhap Topal'la Yemekteyiz; yarışması haftaiçi hergün saat 16:00'da TV8 ekranlarında olacak. Format olarak yermek yarışması olan program ilk olarak Onur Büyüktopçu tarafından sunuldu ve çok beğeni aldı. Daha sonra Seda Sayan tarafından sunuldu ve araya pandeminin de  girmesiyle çok fazla izlenmedi ve yaklaşık iki sezondur ekranlarda değildi. Bu sezon bomba gibi bir transfer yapan Acun Ilıcalı programı başarılı ve seksi sunucu Zuhal Topal'la emanet etti.

Her hafta bir yarışmacının yemek yaptığı ve evini açtığı yarışma programında diğer yarışmacılar ve Zuhal Topal yemekleri tadacak ve puanlayacak. Günün sonunda puanların belli olduğu yarışmada cuma günleri haftanın finali ekranlara gelecek ve bir kişi 20 bin TL'lik ödülün sahibi olacak.

13 Eylül 2021 10:10:29 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

25 Kasım Seda Sayan İle Yemekteyiz

25 Şubat 2020 17:18:31

Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı Yemekteyiz programında haftanın ilk yarışmacısı Ayfer İlhani. Ayfer İlhani 28 yaşında 2 çocuk annesi ev hanımı yarı..
Tamamını Oku >>

24 Ocak Zuhal Topalla Sofrada

25 Şubat 2020 17:20:17

5.Gün Yarışmacısı Büşra Karakoç Haftanın final günü yarışacak olan yarışmacısı Büşra Karakoç 27 yaşında 2 çocuk annesi 5 yıllık evli oldukça takıntılı..
Tamamını Oku >>

25 Kasım Masterchef Kaptanlık Yarışmasını Kim Kazandı?

25 Şubat 2020 17:18:31

Geçen haftaki masterchef eleme gecesinde beklenmedik bir yarışmacının elenmesi ile masterchefte sonlara doğru giderken yarışma iyice kızışma noktasına..
Tamamını Oku >>