13 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz

13 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz

13 Eylül Pazartesi Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezona bomba gibi start veriyor. Başarılı sunucu ve oyuncu Zuhal Topal tarafından sunulacak olan yarışma programı bugünden itibaren hayranlarıyla buluşacak. Daha önce Fox tv kanalında Zuhal Topal'la Sofrada programını sununan güzel sunucu TV8 kanalına transfer oldu ve bu kezde benzer formatta Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapacak.

Zuhap Topal'la Yemekteyiz; yarışması haftaiçi hergün saat 16:00'da TV8 ekranlarında olacak. Format olarak yermek yarışması olan program ilk olarak Onur Büyüktopçu tarafından sunuldu ve çok beğeni aldı. Daha sonra Seda Sayan tarafından sunuldu ve araya pandeminin de  girmesiyle çok fazla izlenmedi ve yaklaşık iki sezondur ekranlarda değildi. Bu sezon bomba gibi bir transfer yapan Acun Ilıcalı programı başarılı ve seksi sunucu Zuhal Topal'la emanet etti.

Her hafta bir yarışmacının yemek yaptığı ve evini açtığı yarışma programında diğer yarışmacılar ve Zuhal Topal yemekleri tadacak ve puanlayacak. Günün sonunda puanların belli olduğu yarışmada cuma günleri haftanın finali ekranlara gelecek ve bir kişi 20 bin TL'lik ödülün sahibi olacak.

13 Eylül 2021 09:10:29 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>