13 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hilal Bölüm Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı?

13 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hilal Bölüm Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. günü yine iddialı bir yarışmacıyla devam ediyor. Her hafta 5 yarışmacının elinin lezzetini konuşturduğu kıyasıya rekabet ettiği Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu haftada dişli yarışmacıları ağırlıyor. Bu haftanın 3. gün yarışmacısı Hilal Bölüm olarak açıklandı. 2 gündür rakiplerine yaptığı eleştirilerle okları üzerine çeken Hilal Bölüm kimdir? Hilal Bölüm 2 gündür rakiplerini yeri geldi ağır eleştirdi. Bakalım market alışverişini zamanında tamamlayıp yemeklerini verilen sürede yapabilecek mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hilal kimdir? Hilal Bölüm kaç yaşında? 

2 gündür iddialı sözleri ile rakiplerine yüklenen Hilal Bölüm'ün kim olduğu merak konusu oldu. Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hilal kimdir? izleyiciler tarafından şimdiden arama motorlarında aranmaya başladı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hilal aslen Orduludur. İstanbul Sancaktepe'de oturan Hilal Hanım evli ve 2 çocuk annesidir.

Hilal Hanım oldukça iddialı bir yarışmacı. İddiasını şu sözlerle ifade etti. “Yemeklerime güveniyorum. Hırslıyım, azimliyim, Karadenizliyim. O yüzden inatçı bir yapım var. Bir yarışmaya giriyorsam, birinci olmak için girerim. Kalan kişiler ikincilik için yarışırlar. Yani rakiplerime şans tanımıyorum.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hilal'in menüsü;

  • Kremalı Mantar Çorbası
  • El Açması Pırasal Börek
  • Peynir Mücver
  • Çökertme Kebabı
  • Mevssim Salatası
  • El Açması Burma Baklava

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Hilal kaç puan aldı?

Filiz Hanım      5 puan

Mülkiye Hanım 4 puan

Erdem Bey      5 puan

Yusuf Bey        5 puan toplam 19 puan.

 

12 Nisan 2022 22:58:39 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>