25 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan Hanım Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Neslihan Şengül Kaç Yaşında Ve Nereli?

25 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan Hanım Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Neslihan Şengül Kaç Yaşında Ve Nereli?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da birbirinden cesur, hamarat ve kendine güvenen 5 yarışmacıyı ağırlıyor. Bu hafta da rekabetin zirveye çıktığı, kıyasıya rekabetin olduğu bir yarış olacak.

Her gün bir yarışmacının, seçtiği menüyü hazırlayıp yemeklerini rakiplerine beğendirmeye çalışacağı Zuhal Topal'la Yemeketeyiz'de; haftanın ilk gün yarışmacısı Neslihan Hanım.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan Kimdir? Yemekteyiz Neslihan Şengül Kaç Yaşında Ve Nereli?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 33. haftada ilk yarışmacısı Neslihan.  Neslihan Hanım; yarışmada şeflere layık bir rekabetin yaşanacağına inanıyor. Yaptığı yorumlarla rakiplerini zorlayan Neslihan, programda beklemediği bir tepki ile burun buruna geldi. Bir rakibi tarafından sofrada görmek istenilmediği söylendi ve resmen masadan kovuldu. Bu andan itibaren duygulanan  yarışmacı 'bunu hak etmedim' demekle kaldı. Yemekteyiz Neslihan, 41 yaşında ve üç çocuk annesi. Lise mezunu. Aslen Konyalı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan'ın menüsü;

  • Azerbaycan Yöresine Ait Dovga Çorbası
  • Etli Pırasa Sarması
  • Mücver
  • Alinaziik
  • Antep Yöresine Ait Ekşili Ufak Köfte
  • Ispanak Salatası
  • Havuçlu Tatlı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan'ın menüsü kaç puan aldı?

Işık Hanım      6 puan

Suna Hanım    4 puan

Ozan Bey        5 puan

Yavuz Bey      5 puan  toplam 20 puan

25 Nisan 2022 15:02:31 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>