25 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan Hanım Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Neslihan Şengül Kaç Yaşında Ve Nereli?

25 Nisan Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan Hanım Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? Yemekteyiz Neslihan Şengül Kaç Yaşında Ve Nereli?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da birbirinden cesur, hamarat ve kendine güvenen 5 yarışmacıyı ağırlıyor. Bu hafta da rekabetin zirveye çıktığı, kıyasıya rekabetin olduğu bir yarış olacak.

Her gün bir yarışmacının, seçtiği menüyü hazırlayıp yemeklerini rakiplerine beğendirmeye çalışacağı Zuhal Topal'la Yemeketeyiz'de; haftanın ilk gün yarışmacısı Neslihan Hanım.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan Kimdir? Yemekteyiz Neslihan Şengül Kaç Yaşında Ve Nereli?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in 33. haftada ilk yarışmacısı Neslihan.  Neslihan Hanım; yarışmada şeflere layık bir rekabetin yaşanacağına inanıyor. Yaptığı yorumlarla rakiplerini zorlayan Neslihan, programda beklemediği bir tepki ile burun buruna geldi. Bir rakibi tarafından sofrada görmek istenilmediği söylendi ve resmen masadan kovuldu. Bu andan itibaren duygulanan  yarışmacı 'bunu hak etmedim' demekle kaldı. Yemekteyiz Neslihan, 41 yaşında ve üç çocuk annesi. Lise mezunu. Aslen Konyalı.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan'ın menüsü;

  • Azerbaycan Yöresine Ait Dovga Çorbası
  • Etli Pırasa Sarması
  • Mücver
  • Alinaziik
  • Antep Yöresine Ait Ekşili Ufak Köfte
  • Ispanak Salatası
  • Havuçlu Tatlı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Neslihan'ın menüsü kaç puan aldı?

Işık Hanım      6 puan

Suna Hanım    4 puan

Ozan Bey        5 puan

Yavuz Bey      5 puan  toplam 20 puan

25 Nisan 2022 15:02:31 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>