26 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Zeynep Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Zeynep Merve Lal Nereli Ve Kaç Yaşında?

26 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Zeynep Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Zeynep Merve Lal Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim yarışması hafta içi her gün 13:00'te Fox TV'de izleyici ile buluşuyor. Bu hafta da dişli rakipler kıyasıya mücadeleye başladılar. 

Yemeklerine, elinin lezzetine yani hamaratlığına güvenenler 15 bin liranın sahibi olmak için kıyasıya rekabet ediyorlar. Bu hafta da oldukça iddialı yarışmacılar yemeklerini, temizliklerini rakiplerine ve Kadir Ezildi'ye beğendirebilecek mi?

Bugün haftanın ikinci gün yarışmacısı Zeynep Merve Lal yarışacak. En Hamarat Benim Zeynep kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İzleyicilerin merak ettiği tüm detaylar haberimizde.

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Zeynep Kimdir? En Hamarat Benim Zeynep Nereli Ve Kaç Yaşında?

Zeynep Merve Lal 32 yaşında ve aslen Trakyalı. Haftanın en iddialı isimlerinden biri olan Zeynep Hanım 15 bin lira için mücadele ediyor. Dağınıklığa tahammülü olmayan En Hamarat Benim Zeynep derli toplu olduğunu söylüyor. Hem elinin lezzetine hem de temizliğine çok güveniyor. Bakalım Zeynep hanım yemeklerini eksiksiz yetiştirip rakiplerine beğendirmeyi başarabilecek mi?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Zeynep'in menüsü;

  • Yoğurt Çorbası
  • Çiğ Börek
  • Patlıcanlı Köfte
  • Tavuklu Bulgur Pilavı
  • Yeşillik Salatası
  • Paluze

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Zeynep'in menüsü kaç puan aldı?

Güllü Hanım          3 puan
Necla Hanım         3 puan
Kamilla Hanım      3 puan
Onur Bey             3 puan  toplam 12  puan

25 Nisan 2022 22:41:56 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>