Masterchef Türkiye dün akşam kim elendi?

Masterchef Türkiye dün akşam kim elendi?

Masterchef Türkiye'de dün akşam kim elendi sorusu yarışmayı takip edenler tarafından sıklıkla sorgulanıyor.TV8 kanalında ekranlara gelen başarılı yarışma programı Masterchef'te 12 Eylül pazar akşamı eleme bölümü ile ekranlara geldi. 

Yarışmada eleme adaylarının tamamı kırmızı takımdan olmasının nedeni bu hafta kırmızı takımın 3-0 yenilmesinden kaynaklandı. Eleme adayları arasında; İbrahim, Dilara, Hamza, Mert, Safanur ve Azize vardı. Yapılan ilk yarışmada verilen siyez bulguru ile yaratıcılık yarışmasında en iyi tabağı Azize, Dilara ve Safanur yaptı ve eleme potasından çıkmayı başardı.

Geriye kalan İbrahim, Hamza ve Mert arasından Masterchef Türkiyer rüyası sona erecek olan yarışma yapıldı. Somer şef tarafından hazırlanan ve kendş imza tabağı olan baby kalamar dolması yarışmacıların kaderi oldu. 

Kıyasıya bir yarışın yapıldığı eleme yemeğini en iyi yapan kişi Mert oldu. Hamza ve İbrahim arasından bir kişi bu yarışmaya veda edecdekti.

Şeflerin yaptığı tadım sonrasında verdikleri kararla Masterchef rüyası sonra eren isim ise İbrahim oldu.

 

13 Eylül 2021 10:54:45 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

4 Mayıs-8 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

5 Mayıs 2020 00:59:30

Ekranların sevilen yemek yarışması programı Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta yine dolu dolu geliyor. Geçtiğimiz hafta yarışmada yine hareketli dakikala..
Tamamını Oku >>

11 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

25 Şubat 2020 17:18:56

36 yaşında  ev hanımı olan Asuman hanım  2 çocuk annesi.  Arkadaşlarının vasıtasıyla yarışmaya katılmış.   Elinin lezzetine pratikliğine güvenen yarış..
Tamamını Oku >>

21 Mayıs Arda'nın Mutfağı-Günün Menüsü

21 Mayıs 2020 12:23:09

Arda'nın Ramazan Mutfağı 21 Mayıs Perşembe gününde yine bizleri dolu dolu bir menü bekliyor. Bir önceki gün Konya yöresine özgü kuru bamya çorbasıyla ..
Tamamını Oku >>