Masterchef Türkiye dün akşam kim elendi?

Masterchef Türkiye dün akşam kim elendi?

Masterchef Türkiye'de dün akşam kim elendi sorusu yarışmayı takip edenler tarafından sıklıkla sorgulanıyor.TV8 kanalında ekranlara gelen başarılı yarışma programı Masterchef'te 12 Eylül pazar akşamı eleme bölümü ile ekranlara geldi. 

Yarışmada eleme adaylarının tamamı kırmızı takımdan olmasının nedeni bu hafta kırmızı takımın 3-0 yenilmesinden kaynaklandı. Eleme adayları arasında; İbrahim, Dilara, Hamza, Mert, Safanur ve Azize vardı. Yapılan ilk yarışmada verilen siyez bulguru ile yaratıcılık yarışmasında en iyi tabağı Azize, Dilara ve Safanur yaptı ve eleme potasından çıkmayı başardı.

Geriye kalan İbrahim, Hamza ve Mert arasından Masterchef Türkiyer rüyası sona erecek olan yarışma yapıldı. Somer şef tarafından hazırlanan ve kendş imza tabağı olan baby kalamar dolması yarışmacıların kaderi oldu. 

Kıyasıya bir yarışın yapıldığı eleme yemeğini en iyi yapan kişi Mert oldu. Hamza ve İbrahim arasından bir kişi bu yarışmaya veda edecdekti.

Şeflerin yaptığı tadım sonrasında verdikleri kararla Masterchef rüyası sonra eren isim ise İbrahim oldu.

 

13 Eylül 2021 09:54:45 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>