Masterchef Türkiye dün akşam kim elendi?

Masterchef Türkiye dün akşam kim elendi?

Masterchef Türkiye'de dün akşam kim elendi sorusu yarışmayı takip edenler tarafından sıklıkla sorgulanıyor.TV8 kanalında ekranlara gelen başarılı yarışma programı Masterchef'te 12 Eylül pazar akşamı eleme bölümü ile ekranlara geldi. 

Yarışmada eleme adaylarının tamamı kırmızı takımdan olmasının nedeni bu hafta kırmızı takımın 3-0 yenilmesinden kaynaklandı. Eleme adayları arasında; İbrahim, Dilara, Hamza, Mert, Safanur ve Azize vardı. Yapılan ilk yarışmada verilen siyez bulguru ile yaratıcılık yarışmasında en iyi tabağı Azize, Dilara ve Safanur yaptı ve eleme potasından çıkmayı başardı.

Geriye kalan İbrahim, Hamza ve Mert arasından Masterchef Türkiyer rüyası sona erecek olan yarışma yapıldı. Somer şef tarafından hazırlanan ve kendş imza tabağı olan baby kalamar dolması yarışmacıların kaderi oldu. 

Kıyasıya bir yarışın yapıldığı eleme yemeğini en iyi yapan kişi Mert oldu. Hamza ve İbrahim arasından bir kişi bu yarışmaya veda edecdekti.

Şeflerin yaptığı tadım sonrasında verdikleri kararla Masterchef rüyası sonra eren isim ise İbrahim oldu.

 

13 Eylül 2021 10:54:45 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

06 Mart Zuhal Topalla Sofrada

6 Mart 2020 14:49:04

    5.Gün Ve Final Günü Yarışmacıları- Nida Aydemir Ve Ayşe Aydemir Nida hanım 25 yaşında 5 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Aslen Adanalı olan N..
Tamamını Oku >>

29 Eylül Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz Duygu Karakaş kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

29 Eylül 2021 13:08:59

TV8 kanalının beğeniyle takip edilen yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz 27 Eylül - 1 Ekim haftasının 3. gün yarışmacısı olan Duygu Karakaş kimdir? Ha..
Tamamını Oku >>

30 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

25 Şubat 2020 17:19:27

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Senenin son pazartesi yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarı..
Tamamını Oku >>