Masterchef Türkiye dün akşam kim elendi?

Masterchef Türkiye dün akşam kim elendi?

Masterchef Türkiye'de dün akşam kim elendi sorusu yarışmayı takip edenler tarafından sıklıkla sorgulanıyor.TV8 kanalında ekranlara gelen başarılı yarışma programı Masterchef'te 12 Eylül pazar akşamı eleme bölümü ile ekranlara geldi. 

Yarışmada eleme adaylarının tamamı kırmızı takımdan olmasının nedeni bu hafta kırmızı takımın 3-0 yenilmesinden kaynaklandı. Eleme adayları arasında; İbrahim, Dilara, Hamza, Mert, Safanur ve Azize vardı. Yapılan ilk yarışmada verilen siyez bulguru ile yaratıcılık yarışmasında en iyi tabağı Azize, Dilara ve Safanur yaptı ve eleme potasından çıkmayı başardı.

Geriye kalan İbrahim, Hamza ve Mert arasından Masterchef Türkiyer rüyası sona erecek olan yarışma yapıldı. Somer şef tarafından hazırlanan ve kendş imza tabağı olan baby kalamar dolması yarışmacıların kaderi oldu. 

Kıyasıya bir yarışın yapıldığı eleme yemeğini en iyi yapan kişi Mert oldu. Hamza ve İbrahim arasından bir kişi bu yarışmaya veda edecdekti.

Şeflerin yaptığı tadım sonrasında verdikleri kararla Masterchef rüyası sonra eren isim ise İbrahim oldu.

 

13 Eylül 2021 09:54:45 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>