11 Nisan En Hamarat Benim Merve Demirtaş kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

11 Nisan En Hamarat Benim Merve Demirtaş kimdir? Menüsü kaç puan aldı?

Ekranların sevilen yarışma programı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bu hafta birbirinden dişli yarışmacıların kıyasıya rekabetini ekrana taşıyacak.. Her hafta 5 yarışmacının yarıştığı ev temizliği ve yemek yapımı olmak üzere yarışmacıların hamaratlıklarını konuşturdukları yarışma programı Fox Tv'de ilgiyle izleniyor.

Bu hafta yarışmada ufak bir değişiklik söz konusu. Geçtiğimiz haftalarda yarışmacıların temizlik konusunda birbirlerini haksızca eleştirmesi Kadir Ezildi'yi çileden çıkartmıştı. Yeni bir kararla artık yarışmacıların ev temzliğini sadece Kadir Ezildi değerlendirerek puan verecek. Yarışmacılar ise sadece yemeklere puan verebilecekler.

Yarışmada Kadir her hafta sürpriz bir tabak açıklıyor bakalım bu hafta Kadir yarışmacılara hangi sürpriz tabağı hazırladı?

Haftanın ilk gününden son gününe kadar her yarışmacı gününde sade pilav yapacak. Bakalım tane tane, dibi tutmamış en nefis pilavı hangi yarışmacı yapacak.

Bu haftanın ilk yarışmacısı Merve Demirtaş kimdir?

Merve Demirtaş 34 yaşında. Evli ve 3 çocuk annesi olan Merve Hanım evinin temizliğine ve elinin lezzetine çok güveniyor. Aslen Edirneli ve ev hanımı olan Merve Hanım bir süre güvenlik görevlisi olarak çalışmış.

Büyük ödül olan 15 bin TL'yi alacağından çok emin olan Merve Hanım'ın menüsü merak uyandırdı.

Merve Hanım'ın menüsü;

  • Tavuklu Düğün Çorbası
  • İçli Köfte
  • Patates Yatağında Rosto
  • Mevsim Salata
  • Cevizli Baklava

Ve tabiki de haftanın tabağı sade pilav. 

Merve Hanım'ın menüsü yarışmacılardan kaç puan aldı?

Merve Hanım'a diğer yarışmacıların verdiği puanlar;

Mustafa Bey 4 puan

Sema Hanım 3 puan

Servet Hanım 2 puan

Nargül Hanım 2 puan

 

 

11 Nisan 2022 12:28:48 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>