21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugünde renkli bir karakter ekranlarda olacak. Zuhal Topal'la Sofrada 409. Bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından bizleri yine hararetli dakikaların beklediği görülüyor. Yayınlanan fragmanda bir önceki gün yarışan yarışmacı Ümmü hanımın kendisinden sonraki iki boyunca yarışmacılara kök söktüreceği belli oldu. Gelininin ağlamasına çok kızan yarışmacı Ümmü hanım adeta intikam alma duygusuyla yarışmayı tamamlayacak gibi. 

Zuhal Topal'la Sofrada 409. Bölüm Fragmanı.

Fragmanda Ümmü hanım gelini ile ilgili kayınvalidelerin konuşmasına müsade etmezken gelininin dedikodu malzemesi olmasına izin vermeyecekmiş gibi görünüyor. Bugün kü yarışmada hiç bir yemeği beğenmeyecekmiş gibi görünen kayınvalide her hafta yarışmada gördüğümüz kayınvalidelerden bir tanesi durumunda. Her hafta gelininin yemeklerinin beğenilmemesi üzerine alev saçan kayınvalidelerin olduğu programda bugün yarışacak olan yarışmacı kaç puan alacak? 

Dün Neler Yaşandı?

Bir önceki bölümde yarışan Berivan hanım kolay bir menü ile kayınvalidelerin karşısına çıktı. Yarışmacı mensünde sadece ana yemeğinde zorlanırken yemeklerini kayınvalidelerin beğenisine sundu. Kayınvalideler yemekleriyle ilgili olumlu yorumlar yapmazken günün en şok edici hareketi kayınvalide hanımın 3 puan vermiş olması oldu. Kendi günü geçtikten ve gelini yüksek puan aldıktan sonra birden değişen kayınvalide haftayı düşük puanlarla kapatacak gibi görünüyor. Her hafta kendi gelini yüksek puan aldığında yemekleri beğenmeyen kayınvalideler gördüğümüz programda bu haftada Halime hanımın puanlarına şahit olacağız.

 

Berivan hanımın aldığı 3 puan kayınvalidesi Ümmü hanımı oldukça rahatsız etti. Eksik menüye 5 verilip kendisinin menüsüne 3 puan verilmesi üzerine gözyaşlarını tutamayan Berivan hanım annesininde aynı adaletsizliği yapmasını istedi. Bu bölümde yayınlanan fragmanda görüldüğü gibi köpüren kayınvalide Ümmü hanım bugün gelinleri ağır eleştirecek.

Esra Uysal Canbolat Ve Hülya Canbolat

Esra hanım 33 yaşında ve 4 yıllık evli. 1 çocuk sahibi olan yarışmacı duygusallığı ve sessziliği ile ön plana çıkıyor. Aslen Mersin'li olan yarışmacı bugün mutfağında Mersin'e özgü lezzetleri yapacak gibi görünüyor.Esra hanım Giresun Üniversitesi'nda Harita Kadastro okumuş.Eşi ile aynı işyerinde çalışan yarışmacı eşinin kendisine göz koyduğunu ve bu şekilde ilişkilerinin başladığını belirtiyor.Kayınvalidesinin yemeklerinin lezzetli olduğunu söyleyen yarışmacı evlenmeden 85 kilo olduğunu, evlendikten sonra 110 kilo olmasından sonra kayınvalidesi ile evleri ayırmaya karar vermiş. Eşinin sayesinde yarışmaya katılan Esra hanım yarışmaya başvuranın eşi olduğunu söylüyor. Kayınvalide Hülya hanım ise eleştirilerini asla esirgemiyor. Gülüşü ile seyircilerin dikkatini çeken kayınvalide yemekleri nadiren beğeniyor ve puanlama konusunda biraz cimri davranıyor. Gurme olduğunu iddia eden kayınvalide yarışmanın favorisi olduğunu söylüyor.

MENÜSÜ;

Çorba: Sütlü Kereviz Çorbası

Ara sıcak: Patatesli Börek, Bulgurlu Pazı Sarma, Tahinli Tarator

Ana yemek: Ali Nazik Kebabı

Pilav: Yeşil Mercimekli Bulgur Pilavı

Salata: Çoban Salata 

Tatlı: Kıbrıs Tatlısı

Yarışmacı Esra hanımın ana yemeği kayınvalideler ve Zuhal Topal tarafından beğenilmedi. Yarışmacının yaptığı ali nazik kebabına Zuhal Topal'ın yorumu et sote oldu. Yapılan yemeğin ali nazik değilde et sote olduğunu söyleyen Zuhal Topal ana yemeği eleştirdi. Gelin Esra hanımın eleştirilere karşı mutfakta yaptığı yorum ise beğenmeyeceklerini zaten biliyordum oldu. Ana yemeğinden sonra tatlısını servis eden Esra hanım kıbrıs tatlısı ile ilgili kayınvalide Sevda hanımdan hemen eleştiri aldı. Sevda hanım kıbrıs tatlısının daha tadına bakmadan şerbetinin az olduğunu söyledi. Bunun üzerine kayınvalide Hülya hanım gelinini savunarak cevizli tatlıda normal olduğunu söyledi. Yarışmacının oylama aşamasına geçilirken yarışmacı mutfakta yaptığı açıklamasında yüksek puan beklediğini belirtti.

PUANLAR:

Sevda          :3

Leyla           :6

Halime        :4

Ümmü         :3

Zuhal Topal:6

Toplam       :22

Programı Canlı Ve Reklamsız Bir Şekilde Sitemizden İzleyebilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada Canlı İzle!

 

Esra Uysal Canbolat menüsü
Esra Uysal Canbolat
Esra Uysal Canbolat kaç puan aldı?
yemek tarifleri
foks tv
Zuhal Topal'la Sofrada 408. bölüm izle
20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada
fox tv İzle
fox tv canlı
zuhal topal canlı
Zuhal Topalla Sofrada
21 Mayıs 2020 13:53:07 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Zuhal Topal'la Yemekteyiz Selim Burak Kimdir? Yemekteyiz Selim Burak Şahin Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 18:57:35

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın 3. gününde de büyük bir heyecanla devam ediyor. İddialı rakipler 15 bin lira için kıyasıya rekabet ediyor. Günün ..
Tamamını Oku >>