21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

21 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada

21 Mayıs 2020 - 14:53

Zuhal Topal'la Sofrada programında bugünde renkli bir karakter ekranlarda olacak. Zuhal Topal'la Sofrada 409. Bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından bizleri yine hararetli dakikaların beklediği görülüyor. Yayınlanan fragmanda bir önceki gün yarışan yarışmacı Ümmü hanımın kendisinden sonraki iki boyunca yarışmacılara kök söktüreceği belli oldu. Gelininin ağlamasına çok kızan yarışmacı Ümmü hanım adeta intikam alma duygusuyla yarışmayı tamamlayacak gibi. 

Zuhal Topal'la Sofrada 409. Bölüm Fragmanı.

Fragmanda Ümmü hanım gelini ile ilgili kayınvalidelerin konuşmasına müsade etmezken gelininin dedikodu malzemesi olmasına izin vermeyecekmiş gibi görünüyor. Bugün kü yarışmada hiç bir yemeği beğenmeyecekmiş gibi görünen kayınvalide her hafta yarışmada gördüğümüz kayınvalidelerden bir tanesi durumunda. Her hafta gelininin yemeklerinin beğenilmemesi üzerine alev saçan kayınvalidelerin olduğu programda bugün yarışacak olan yarışmacı kaç puan alacak? 

Dün Neler Yaşandı?

Bir önceki bölümde yarışan Berivan hanım kolay bir menü ile kayınvalidelerin karşısına çıktı. Yarışmacı mensünde sadece ana yemeğinde zorlanırken yemeklerini kayınvalidelerin beğenisine sundu. Kayınvalideler yemekleriyle ilgili olumlu yorumlar yapmazken günün en şok edici hareketi kayınvalide hanımın 3 puan vermiş olması oldu. Kendi günü geçtikten ve gelini yüksek puan aldıktan sonra birden değişen kayınvalide haftayı düşük puanlarla kapatacak gibi görünüyor. Her hafta kendi gelini yüksek puan aldığında yemekleri beğenmeyen kayınvalideler gördüğümüz programda bu haftada Halime hanımın puanlarına şahit olacağız.

 

Berivan hanımın aldığı 3 puan kayınvalidesi Ümmü hanımı oldukça rahatsız etti. Eksik menüye 5 verilip kendisinin menüsüne 3 puan verilmesi üzerine gözyaşlarını tutamayan Berivan hanım annesininde aynı adaletsizliği yapmasını istedi. Bu bölümde yayınlanan fragmanda görüldüğü gibi köpüren kayınvalide Ümmü hanım bugün gelinleri ağır eleştirecek.

Esra Uysal Canbolat Ve Hülya Canbolat

Esra hanım 33 yaşında ve 4 yıllık evli. 1 çocuk sahibi olan yarışmacı duygusallığı ve sessziliği ile ön plana çıkıyor. Aslen Mersin'li olan yarışmacı bugün mutfağında Mersin'e özgü lezzetleri yapacak gibi görünüyor.Esra hanım Giresun Üniversitesi'nda Harita Kadastro okumuş.Eşi ile aynı işyerinde çalışan yarışmacı eşinin kendisine göz koyduğunu ve bu şekilde ilişkilerinin başladığını belirtiyor.Kayınvalidesinin yemeklerinin lezzetli olduğunu söyleyen yarışmacı evlenmeden 85 kilo olduğunu, evlendikten sonra 110 kilo olmasından sonra kayınvalidesi ile evleri ayırmaya karar vermiş. Eşinin sayesinde yarışmaya katılan Esra hanım yarışmaya başvuranın eşi olduğunu söylüyor. Kayınvalide Hülya hanım ise eleştirilerini asla esirgemiyor. Gülüşü ile seyircilerin dikkatini çeken kayınvalide yemekleri nadiren beğeniyor ve puanlama konusunda biraz cimri davranıyor. Gurme olduğunu iddia eden kayınvalide yarışmanın favorisi olduğunu söylüyor.

MENÜSÜ;

Çorba: Sütlü Kereviz Çorbası

Ara sıcak: Patatesli Börek, Bulgurlu Pazı Sarma, Tahinli Tarator

Ana yemek: Ali Nazik Kebabı

Pilav: Yeşil Mercimekli Bulgur Pilavı

Salata: Çoban Salata 

Tatlı: Kıbrıs Tatlısı

Yarışmacı Esra hanımın ana yemeği kayınvalideler ve Zuhal Topal tarafından beğenilmedi. Yarışmacının yaptığı ali nazik kebabına Zuhal Topal'ın yorumu et sote oldu. Yapılan yemeğin ali nazik değilde et sote olduğunu söyleyen Zuhal Topal ana yemeği eleştirdi. Gelin Esra hanımın eleştirilere karşı mutfakta yaptığı yorum ise beğenmeyeceklerini zaten biliyordum oldu. Ana yemeğinden sonra tatlısını servis eden Esra hanım kıbrıs tatlısı ile ilgili kayınvalide Sevda hanımdan hemen eleştiri aldı. Sevda hanım kıbrıs tatlısının daha tadına bakmadan şerbetinin az olduğunu söyledi. Bunun üzerine kayınvalide Hülya hanım gelinini savunarak cevizli tatlıda normal olduğunu söyledi. Yarışmacının oylama aşamasına geçilirken yarışmacı mutfakta yaptığı açıklamasında yüksek puan beklediğini belirtti.

PUANLAR:

Sevda          :3

Leyla           :6

Halime        :4

Ümmü         :3

Zuhal Topal:6

Toplam       :22

Programı Canlı Ve Reklamsız Bir Şekilde Sitemizden İzleyebilirsiniz.

Zuhal Topal'la Sofrada Canlı İzle!

 

Bu içerik 853 kez görüntülendi.

Esra Uysal Canbolat menüsü
Esra Uysal Canbolat
Esra Uysal Canbolat kaç puan aldı?
yemek tarifleri
foks tv
Zuhal Topal'la Sofrada 408. bölüm izle
20 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada
fox tv İzle
fox tv canlı
zuhal topal canlı
Zuhal Topalla Sofrada

Dikkatinizi Çekebilir

4 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni ya..
Devamı >>

24 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 20-24 Ocak haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıların ..
Devamı >>

9-13 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı TV 8 de yayınlanan  yemekteyiz programında bu hafta birbirinden renkli yarışmacılar yarışmakta. Bu haftanın yarışmacıları kendilerinden çok emin hepsi büyük ödülün sahibi olmak için canla başta yarışacaklar. Birbirinden iddialı olan yarışmacılar için bu hafta nasıl..
Devamı >>

16 Aralık Seda Sayanla Yemekteyiz

Pozitif ve enerjik olan Caner bey 26 yaşında sigortacı. Bekar olan Caner bey İstanbul da yaşıyor. En büyük hobileri değişik yemekler denemek gezmeyi ve araştırmayı çok sever. Çok nadir sinirlenen sakin bir yapıya sahip olan Caner Bey akşam kolay kolay sinirlenmeyeceğini söylüyor. MENÜSÜ; Çorba: Seb..
Devamı >>

30 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

Zuhal topalla sofrada yep yeni bir hafta başlıyor. Senenin son pazartesi yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor? Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Zuhal topalla sofrada haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? Menüsü ned..
Devamı >>

24 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Aslanoğlu İkinci gün yarışmacısı olan Büşra hanım 25 yaşında. 3,5 yıllık evli olan Büşra hanımın bir çocuğu var. Memleketi Van Profesyonel aşçı olan Büşra hanım diğer gelinlerden önde olduğunu söylüyor. Kafasına koyduğunu yapan bir yapıya sahip. Rüyasında Zuhal topalla sofr..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?