28 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Kamilla Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Kamilla Innal Nereli Ve Kaç Yaşında?

28 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Kamilla Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Kamilla Innal Nereli Ve Kaç Yaşında?

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından En Hamarat Benim, Kadir Ezildi'nin sunumuyla hafta içi her gün 13:00'te Fox TV'de. Hamaratlığına güvenenlerin, temizlik ve yemek benim işim diyenlerin yarışması bu hafta da çok iddialı yarışmacıları konuk ediyor. Bu haftanın en çok merak edilen yarışmacılarından biri olan Kamilla Innal yarışacak bugün. Kamilla 15 bin lira için rakipleriyle mücadele ediyor. Bakalım rakiplerine hamaratlığını beğendirebilecek mi?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Kamilla Kimdir? En Hamarat Benim Kamilla Innal Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kamilla Innal aslen Kazakistanlı ve 28 yaşında. Ülkesinde gazetecilik yapmakta. Ancak Türkiye'de kendi işleri ile uğraştığını anlatıyor. Temizlk onun için çok önemli. Evinin her zaman temiz olması gerektiğini söylüyor. Bugün rakiplerine Kazakistan yemekleri yapacak. 

En Hamarat Benim Kamilla Menüsü;

Borş Çorbası

Kıymalı Krep

Orama

Yaz Salatası

Muraveynk

En Hamarat Benim Kamilla Menüsü Kaç Puan  Aldı;

Necla Hanım     3 Puan

Güllü Hanım     3 Puan 

Zeynep Hanım  3 Puan

Onur Bey          5 Puan toplam 14 puan

27 Nisan 2022 22:39:09 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>