28 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Kamilla Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Kamilla Innal Nereli Ve Kaç Yaşında?

28 Nisan Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Kamilla Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Kamilla Innal Nereli Ve Kaç Yaşında?

Televizyon ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından En Hamarat Benim, Kadir Ezildi'nin sunumuyla hafta içi her gün 13:00'te Fox TV'de. Hamaratlığına güvenenlerin, temizlik ve yemek benim işim diyenlerin yarışması bu hafta da çok iddialı yarışmacıları konuk ediyor. Bu haftanın en çok merak edilen yarışmacılarından biri olan Kamilla Innal yarışacak bugün. Kamilla 15 bin lira için rakipleriyle mücadele ediyor. Bakalım rakiplerine hamaratlığını beğendirebilecek mi?

Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Kamilla Kimdir? En Hamarat Benim Kamilla Innal Nereli Ve Kaç Yaşında?

Kamilla Innal aslen Kazakistanlı ve 28 yaşında. Ülkesinde gazetecilik yapmakta. Ancak Türkiye'de kendi işleri ile uğraştığını anlatıyor. Temizlk onun için çok önemli. Evinin her zaman temiz olması gerektiğini söylüyor. Bugün rakiplerine Kazakistan yemekleri yapacak. 

En Hamarat Benim Kamilla Menüsü;

Borş Çorbası

Kıymalı Krep

Orama

Yaz Salatası

Muraveynk

En Hamarat Benim Kamilla Menüsü Kaç Puan  Aldı;

Necla Hanım     3 Puan

Güllü Hanım     3 Puan 

Zeynep Hanım  3 Puan

Onur Bey          5 Puan toplam 14 puan

27 Nisan 2022 22:39:09 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>