Zuhal Topal'la Sofrada 411. Bölüm Neden Yok?

Zuhal Topal'la Sofrada 411. Bölüm Neden Yok?

Fox Tv'nin gündüz kuşağı programlarından bir tanesi olan Zuhal Topal'la Sofrada programı bu hafta izleyici ile buluşmuyor. Fox tv nin yayınlanan haftalık bülteninde listede olmayan program sezon finali mi yaptı? Ülkemizde yaşanan virüs salgını sonrası bir çok dizi ve program yayınlarına ara vermek zorunda kaldı. Bazı programlar erken sezon finali yaparken bazıları ise yayınlara kaldığı yerden devam edebilmek için salgının bitmesini bekliyor. Salgın süresince istikrarlı bir şekilde yayınına devam eden Zuhal Topal'la Sofrada programının bu hafta ekranlarda yeni bölümünün olmayacak olması seyirciyi bir hayli meraklandırmış durumda.

Program formatı gereği her hafta 5 gelin ve kayınvalide çifti ekranlarda kıyasıya yarışıyor. Menülerin tam olması halinde 3-10 puan arası değerlendirilen gelinler menülerinin eksik olması durumunda 1-10 puan aralığında değerlendirmeye tabi tutuluyorlar. Kayınvalidelerin verdikleri oyu bir daha kullanamaması sonucunda dikkatli seçimler yapmak zorunda oldukları program, her cuma birinci olan yarışmacıya 15 Bin Türk Lirası ödül veriyor. Bu hafta programın yeni bölümü yayında olmayacağından seyirci bu hafta o heyecanlı dakikalardan mahrum kalacak gibi görünüyor.

Peki Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Bölüm Bu Hafta Neden Yok?

Zuhal Topal'la Sofrada programı 25-29 Mayıs haftasında Ramazan haftası olması nedeniyle bu hafta ekranlarda yeni bölümü ile yerini alamayacak. Ramazan'ın 2.  haftası yayınının geçen hafta yayınlanmasından sonra 1 Haziran'dan itibaren yayına devam edecek olan programın Ramazan bölümlerinin devam etmesi bekleniyor. 25-29 Mayıs haftasında Kıbrıs tekrar bölümleri ile ekrana gelecek program saat 16:00'da Fox Tv ekranlarında olacak.

Geçtiğimiz Hafta Kim Kazandı?

Geçtiğimiz hafta çok çekişmeli geçen bir hafta oldu. İlk günden menüsünü yetiştiremeyen yarışmacıya şahit olduğumuz bir hafta geçirirken, renkli renkli karakterlerin yarışmada bulunduğu bol hareketli ve eğlence dolu bölümleri ile Zuhal Topal'la Sofrada programında büyük ödülün sahibi son gün yarışan Ferrah Epik olmuştu. Yarışmanın ikincisi ikinci gün yarışan Halime hanımın gelini Fatoş hanım olurken sonuncu olan isim ilk gün yarışan ve menüsünü yetiştiremeyen Firdevs hanım oldu. Final gecesinde tartışmaların bir türlü bitmediği yarışmada kazanan açıklandıktan sonra bütün gerginlik bir anda son buldu.  

Zuhal Topal'la Sofrada 25 Mayıs Pazartesi-Günün Puanlaması.

zuhal topalla sofrada
zuhal topalla sofrada 25 mayıs
foxtv canlı
zuhal topalla sofrada izle
25 Mayıs 2020 13:58:07 tarihinde Medya kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Lezzetin doruklarına ulaşacağınız Airfryer ile hazırlanan enfes 10 tarif

16 Ocak 2023 08:44:38

Gelişen teknoloji sayesinde evlerimizden eksik olmayan ve az yer kaplamasıyla meşhur olan airfryer ile yapabileceğiniz 10 lezzetli tarifi sizler için ..
Tamamını Oku >>

Hangi Yemekte Hangi Bitkisel Yağ Kullanılır?

21 Kasım 2022 13:32:27

İnsan sağlığı için protein kaynakları kadar yağ kaynakları da önemlidir. Ve günümüzde çok farklı bitkilerden ve meyvelerinden yağ çıkarma işlemi yapıl..
Tamamını Oku >>

Bir yemeyen pişman bir de yapmayan en lezzetli 5 çorba tarifi

24 Temmuz 2022 09:46:57

Çorba tarifi denilince akla gelen bir kaç çorba vardır. Bunlar Mercimek çorbası, Ezo gelin çorbası, Yayla çorbası gibiş en fazla tüketilen ve yapımı v..
Tamamını Oku >>