Zuhal Topal'la Sofrada 411. Bölüm Neden Yok?

Zuhal Topal'la Sofrada 411. Bölüm Neden Yok?

25 Mayıs 2020 - 14:58

Fox Tv'nin gündüz kuşağı programlarından bir tanesi olan Zuhal Topal'la Sofrada programı bu hafta izleyici ile buluşmuyor. Fox tv nin yayınlanan haftalık bülteninde listede olmayan program sezon finali mi yaptı? Ülkemizde yaşanan virüs salgını sonrası bir çok dizi ve program yayınlarına ara vermek zorunda kaldı. Bazı programlar erken sezon finali yaparken bazıları ise yayınlara kaldığı yerden devam edebilmek için salgının bitmesini bekliyor. Salgın süresince istikrarlı bir şekilde yayınına devam eden Zuhal Topal'la Sofrada programının bu hafta ekranlarda yeni bölümünün olmayacak olması seyirciyi bir hayli meraklandırmış durumda.

Program formatı gereği her hafta 5 gelin ve kayınvalide çifti ekranlarda kıyasıya yarışıyor. Menülerin tam olması halinde 3-10 puan arası değerlendirilen gelinler menülerinin eksik olması durumunda 1-10 puan aralığında değerlendirmeye tabi tutuluyorlar. Kayınvalidelerin verdikleri oyu bir daha kullanamaması sonucunda dikkatli seçimler yapmak zorunda oldukları program, her cuma birinci olan yarışmacıya 15 Bin Türk Lirası ödül veriyor. Bu hafta programın yeni bölümü yayında olmayacağından seyirci bu hafta o heyecanlı dakikalardan mahrum kalacak gibi görünüyor.

Peki Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Bölüm Bu Hafta Neden Yok?

Zuhal Topal'la Sofrada programı 25-29 Mayıs haftasında Ramazan haftası olması nedeniyle bu hafta ekranlarda yeni bölümü ile yerini alamayacak. Ramazan'ın 2.  haftası yayınının geçen hafta yayınlanmasından sonra 1 Haziran'dan itibaren yayına devam edecek olan programın Ramazan bölümlerinin devam etmesi bekleniyor. 25-29 Mayıs haftasında Kıbrıs tekrar bölümleri ile ekrana gelecek program saat 16:00'da Fox Tv ekranlarında olacak.

Geçtiğimiz Hafta Kim Kazandı?

Geçtiğimiz hafta çok çekişmeli geçen bir hafta oldu. İlk günden menüsünü yetiştiremeyen yarışmacıya şahit olduğumuz bir hafta geçirirken, renkli renkli karakterlerin yarışmada bulunduğu bol hareketli ve eğlence dolu bölümleri ile Zuhal Topal'la Sofrada programında büyük ödülün sahibi son gün yarışan Ferrah Epik olmuştu. Yarışmanın ikincisi ikinci gün yarışan Halime hanımın gelini Fatoş hanım olurken sonuncu olan isim ilk gün yarışan ve menüsünü yetiştiremeyen Firdevs hanım oldu. Final gecesinde tartışmaların bir türlü bitmediği yarışmada kazanan açıklandıktan sonra bütün gerginlik bir anda son buldu.  

Zuhal Topal'la Sofrada 25 Mayıs Pazartesi-Günün Puanlaması.

Bu içerik 2074 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada
zuhal topalla sofrada 25 mayıs
foxtv canlı
zuhal topalla sofrada izle

Dikkatinizi Çekebilir

03 Mart Seda Sayan İle Yemekteyiz

      2.Gün Yarışmacısı-Feyza Nur Balcı Feyza hanım 29 yaşında 11 yıllık evli ve iki çocuk annesi. Feyza hanım aynı zamanda bloggerlık yapmakta. Övünmeyi çok fazla sevmeyen Feyza hanım kendine güveniyor ve rakiplerine şans diliyor.   MENÜSÜ; Çorba: Feyzayla Keşif Çorbası Ara sıcak: Kıymalı..
Devamı >>

31 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2.Gün Yarışmacısı Kevser Akkaya Şengül Haftanın ikinci gününde yarışacak olan Kevser hanım 26 yaşında 2,5 yıllık evli ve 1 çocuk annesi. Kevser hanım sessiz sakin bir yapıya sahip. Kayın valide Ayşe Şengül 20 senelik aşçı. Gelinlere kıyamıyor ve  eleştirmeyi de çok seviyor. Gelinine çok güvenen kay..
Devamı >>

Survivor 107. Bölüm Özeti-108.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. Dünün dokunulmazlık oyunundan sonra bugün i..
Devamı >>

Survivor 102. Bölüm Özeti-103.Bölüm Fragmanı

Survivor Çeyrek finale doğru hızla ilerlerken dokunulmazlık oyunları yarışmacıların kaderini değiştiriyor. Haftanın her günü yayınlanan Survivor milyonlar tarafından seyrediliyor. Yavaş yavaş finale ilerlerken yarışmacılar iyice stres ve heyecan içindeler. 2 gün önce dokunulmazlık oyunu oynanmıştı v..
Devamı >>

17 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz

2. Gün Yarışmacısı Esma Yavuz Yiğit Esma Yavuz yiğit 48 yaşında ev hanımı 4 çocuk annesi olan Esma hanım yarışmayı severek izlediği için katılmak istemiş. Çevremdekilerin yoğun ısrarı ile programa katıldım. eğlenceli biri olan esma hanım çevresindeki herkes eğlenirmiş. Haksızlığa asla gelemeyen Esm..
Devamı >>

24 Aralık Zuhal Topal'la Sofrada

2. Gün Yarışmacısı Büşra Aslanoğlu İkinci gün yarışmacısı olan Büşra hanım 25 yaşında. 3,5 yıllık evli olan Büşra hanımın bir çocuğu var. Memleketi Van Profesyonel aşçı olan Büşra hanım diğer gelinlerden önde olduğunu söylüyor. Kafasına koyduğunu yapan bir yapıya sahip. Rüyasında Zuhal topalla sofr..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?