Zuhal Topal'la Sofrada 411. Bölüm Neden Yok?

Zuhal Topal'la Sofrada 411. Bölüm Neden Yok?

25 Mayıs 2020 - 14:58

Fox Tv'nin gündüz kuşağı programlarından bir tanesi olan Zuhal Topal'la Sofrada programı bu hafta izleyici ile buluşmuyor. Fox tv nin yayınlanan haftalık bülteninde listede olmayan program sezon finali mi yaptı? Ülkemizde yaşanan virüs salgını sonrası bir çok dizi ve program yayınlarına ara vermek zorunda kaldı. Bazı programlar erken sezon finali yaparken bazıları ise yayınlara kaldığı yerden devam edebilmek için salgının bitmesini bekliyor. Salgın süresince istikrarlı bir şekilde yayınına devam eden Zuhal Topal'la Sofrada programının bu hafta ekranlarda yeni bölümünün olmayacak olması seyirciyi bir hayli meraklandırmış durumda.

Program formatı gereği her hafta 5 gelin ve kayınvalide çifti ekranlarda kıyasıya yarışıyor. Menülerin tam olması halinde 3-10 puan arası değerlendirilen gelinler menülerinin eksik olması durumunda 1-10 puan aralığında değerlendirmeye tabi tutuluyorlar. Kayınvalidelerin verdikleri oyu bir daha kullanamaması sonucunda dikkatli seçimler yapmak zorunda oldukları program, her cuma birinci olan yarışmacıya 15 Bin Türk Lirası ödül veriyor. Bu hafta programın yeni bölümü yayında olmayacağından seyirci bu hafta o heyecanlı dakikalardan mahrum kalacak gibi görünüyor.

Peki Zuhal Topal'la Sofrada Yeni Bölüm Bu Hafta Neden Yok?

Zuhal Topal'la Sofrada programı 25-29 Mayıs haftasında Ramazan haftası olması nedeniyle bu hafta ekranlarda yeni bölümü ile yerini alamayacak. Ramazan'ın 2.  haftası yayınının geçen hafta yayınlanmasından sonra 1 Haziran'dan itibaren yayına devam edecek olan programın Ramazan bölümlerinin devam etmesi bekleniyor. 25-29 Mayıs haftasında Kıbrıs tekrar bölümleri ile ekrana gelecek program saat 16:00'da Fox Tv ekranlarında olacak.

Geçtiğimiz Hafta Kim Kazandı?

Geçtiğimiz hafta çok çekişmeli geçen bir hafta oldu. İlk günden menüsünü yetiştiremeyen yarışmacıya şahit olduğumuz bir hafta geçirirken, renkli renkli karakterlerin yarışmada bulunduğu bol hareketli ve eğlence dolu bölümleri ile Zuhal Topal'la Sofrada programında büyük ödülün sahibi son gün yarışan Ferrah Epik olmuştu. Yarışmanın ikincisi ikinci gün yarışan Halime hanımın gelini Fatoş hanım olurken sonuncu olan isim ilk gün yarışan ve menüsünü yetiştiremeyen Firdevs hanım oldu. Final gecesinde tartışmaların bir türlü bitmediği yarışmada kazanan açıklandıktan sonra bütün gerginlik bir anda son buldu.  

Zuhal Topal'la Sofrada 25 Mayıs Pazartesi-Günün Puanlaması.

Bu içerik 1920 kez görüntülendi.

zuhal topalla sofrada
zuhal topalla sofrada 25 mayıs
foxtv canlı
zuhal topalla sofrada izle

Dikkatinizi Çekebilir

5 Haziran Zuhal Topal'la Sofrada

Televizyon ekranlarının çok sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada tüm heyecanıyla hafta içi hergün devam ediyor.  Haftanın her günü gelinler yemekler yapıp kaynanalarına sunuyor. Kaynanalar gelinleri değerlendiriyor. Tabi her kaynana kendi gelininin 15 bin tl kazanması için elinden geleni ya..
Devamı >>

06 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

Seda sayan ile yemekteyiz  yep yeni bir hafta başlıyor. Senenin ilk pazartesi yarışmacısı acaba kim? Bu hafta bizi neler bekliyor?  Bir birinden renkli yarışmacıların bulunduğu Seda sayan ile yemekteyiz haftanın ilk yarışmacısı ile başlıyor hazır mısınız? Bu haftanın yarışmacısı kim? Mesleği nedir? ..
Devamı >>

20 Aralık Seda Sayan İle Yemekteyiz Haftanın Finali

Yemekteyiz bu hafta kim birinci oldu? Yemekteyiz bu hafta kim kazandı? Yemekteyiz 16-20 Aralık haftasının final günü neler yaşandı. Seda Sayan'ın sunuculuğunu yaptığı  TV8 kanalının başarılı yapımı Yemekteyiz yarışmasında haftanın final günü yaşanıyor. 5 gün boyunca bir birinden renkli yarışmacıları..
Devamı >>

22 Ocak Seda Sayan İle Yemekteyiz

3.Gün Yarışmacısı Şinda Cilesun Haftanın üçüncü gününde yarışacak olan Şinda hanım anaokulu öğretmeni. Boş zamanlarında kitap okumayı, gezmeyi , arkadaşları ile vakit geçirmeyi ve kuaföre gitmeyi çok sever.  Yarışmacılara her türlü  lezzeti tattıracağından bahseden Şinda hanım bakalım menüsünde nele..
Devamı >>

22 Mayıs Zuhal Topal'la Sofrada Final Günü

Zuhal Topal'la Sofrada final günü geldi. Her hafta kayınvalideler ile gelinlerin puan tartışmalarının sürdüğü programda bu haftada boş geçilmedi. Eksik menülere yüksek puan verildiği tam menülere ise düşük puan verildiği Zuhal Topal'la Sofrada haftanın kazananı kim olacak. Zuhal Topal'la Sofrada bug..
Devamı >>

06 Mart Zuhal Topalla Sofrada

    5.Gün Ve Final Günü Yarışmacıları- Nida Aydemir Ve Ayşe Aydemir Nida hanım 25 yaşında 5 yıllık evli ve bir çocuk annesi. Aslen Adanalı olan Nida hanım inatçılığı ve nazlı olmasıyla dikkat çekiyor. Temizlik hastası olan Nida Hanım tam bir kayınvalide aşığı. Kayınvalide Ayşe hanım az konuşur ..
Devamı >>

Nasıl Buldunuz ?