30 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz!

30 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz!

Başarılı sunucu Zuhal Topal bu yıl TV8 ekranlarında yayınlanan yemekteyiz programıyla yeni bir maceraya atıldı. Haftaiçi her gün ekranlara gelen bu yarışma programı bir birinden renkli yarışmacılar ile tüm hızıyla devam ediyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 28 Mart -1 Nisan haftasında daha önce yarışmaya katılan aşçılar yarışıyor. bugün ekranlara gelecek yeni bölümde yarışacak isim İsmail Keskin oluyor. 

İsmail Kesin kimdir? Yemeteyiz'e hangi menü ile katıldı ve kaç puan aldı sorusu izleyiciler tarafından sıklıkla aranıyor ve merak ediliyor. Bizde bu sorunun cevabını sizlere ulaştımak için bu sayfayı hazırladık.

İsmail Keskin, aslen Erzurumlu olup halen İstanbul'da şkamet ediyor. 24 yaşında olan genç yarışmacı 1,5 yıllık evli. Yemek yapmayı çok seven yarışmacı düzenli ve titiz olduğunu ifade ediyor.

 

30 Mart 2022 14:27:40 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

13 Haziran haftası Zuhal Topal'la Yemekteyiz Esma kimdir? Esma Ateş Nereli ve kaç yaşında?

13 Haziran 2022 13:33:35

Ekranların sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz bu hafta da dolu dizgin geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıları ile bu hafta da adında..
Tamamını Oku >>

Damağınız şenlenecek mideniz bayram edecek. Tam kıvamında sütlaç tarifi. Yok böyle tarif!

27 Mayıs 2022 14:46:06

Tam kıvamında sütlaç tarifi ile evinizde lezzetli ve muhteşem bir sütlaç yapmaya hazır mısınız? Bu içeriğimizde tam tarif ve ölçüler ile lezzeli sütla..
Tamamını Oku >>

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>