30 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz!

30 Mart Çarşamba Zuhal Topal'la Yemekteyiz!

Başarılı sunucu Zuhal Topal bu yıl TV8 ekranlarında yayınlanan yemekteyiz programıyla yeni bir maceraya atıldı. Haftaiçi her gün ekranlara gelen bu yarışma programı bir birinden renkli yarışmacılar ile tüm hızıyla devam ediyor.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 28 Mart -1 Nisan haftasında daha önce yarışmaya katılan aşçılar yarışıyor. bugün ekranlara gelecek yeni bölümde yarışacak isim İsmail Keskin oluyor. 

İsmail Kesin kimdir? Yemeteyiz'e hangi menü ile katıldı ve kaç puan aldı sorusu izleyiciler tarafından sıklıkla aranıyor ve merak ediliyor. Bizde bu sorunun cevabını sizlere ulaştımak için bu sayfayı hazırladık.

İsmail Keskin, aslen Erzurumlu olup halen İstanbul'da şkamet ediyor. 24 yaşında olan genç yarışmacı 1,5 yıllık evli. Yemek yapmayı çok seven yarışmacı düzenli ve titiz olduğunu ifade ediyor.

 

30 Mart 2022 14:27:40 tarihinde Haber kategorisinde yayınlanmıştır.

Dikkatinizi Çekebilir

Sağlıklı Atıştırmalık Meyve Bar & Vitamin-Meyve Bar

27 Mayıs 2022 11:31:07

Sağlıklı atıştırmalık seçimlerinde tercih edilen vitamin meyve barları vitamin içeriğinin yanı sıra lezzetli bir tercihtir. Vegan ya da vejetaryen bes..
Tamamını Oku >>

12 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Aleyna Kimdir? Menüsü Kaç Puan Aldı? En Hamarat Benim Aleyna Şener Nereli Ve Kaç Yaşında?

12 Mayıs 2022 22:54:35

Beş yarışmacının amansız rekabeti En Hamarat Benim'de devam ediyor. Kadir Ezildi'nin sunumuyla Fox TV ekrnlarında hafta içi her gün izleyici ile buluş..
Tamamını Oku >>

11 Mayıs Kadir Ezildi İle En Hamarat Benim Fatma Meral Kimdir? En Hamarat Benim Fatma Meral Bektaş Nereli Ve Kaç Yaşında?

11 Mayıs 2022 19:20:09

Kadir Ezildi'nin sunduğu En Hamarat Benim bugün de büyük heyecanla devam ediyor. Günün yarışmacısı 15 bin lira ödül için rakipleriyle kıyasıya mücad..
Tamamını Oku >>